Κ15 πέντε αστέρων στην Κρήτη!

Με χαρακτηριστική άνεση πέρασε από την Κρήτη η Κ15 του Πανιωνίου, που επικράτησε με 5-0 του Πλατανιά, για τον Νότιο όμιλο της Superleagu...

Με χαρακτηριστική άνεση πέρασε από την Κρήτη η Κ15 του Πανιωνίου, που επικράτησε με 5-0 του Πλατανιά, για τον Νότιο όμιλο της Superleague.

Οι κυανέρυθροι του Πέτρου Τασουνίδη από το πρώτο ημίχρονο έκαναν εύκολη την υπόθεση νίκη στον αγώνα, καθώς προηγήθηκαν με 4-0.

Ο Ταρσαναλής ήταν φοβερός, πετυχαίνοντας χατ τρικ με γκολ που σημείωσε στο 15′, 25′ και 30′! Το 4-0 του πρώτου ημιχρόνου «έγραψε» ο Μπέσης, ενώ ο ίδιος ποδοσφαιριστής στο 55′ διαμόρφωσε και το τελικό 5-0!

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Πέτρος Τασουνίδης): Παπαδούδης, Χριστοφιλόπουλος, Τζούλιας, Ταρσαναλής, Πέτρου, Ρόι, Αργυρίου, Αρβανίτης, Μπέσης, Ζαμάνης, Χαϊκάλης.
Eπαιξαν και οι: Κούτσι, Κακολύρης, Καραμπίνης, Μπέκιος, Πράνταλος.