adsensetop_check

  • ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Τρίτη, Ιουνίου 13, 2017

    Τα panionianea.gr στα «ΠΑΝΙΩΝΕΙΑ 2017» (αναλυτικά αποτελέσματα-photos)

    Τα panionianea.gr στα ΄΄ΠΑΝΙΩΝΕΙΑ 2017΄΄. Αναλυτικά τα αποτελέσματα και πλούσιο φωτογραφικό υλικό.

    Γράφει ο Σπύρος Καλαματιανός

    Με μεγάλη επιτυχία διοργανώθηκαν και φέτος (παρά τα πολλά προβλήματα στην διοργάνωση και τον συντονισμό των υπολοίπων συλλόγων) τα ΄΄Πανιώνεια 2017΄΄ στο στάδιο του Πανιωνίου.

     Ο καιρός ήταν ιδανικός για αγώνες ενώ άψογη (σε όλους τους τομείς) ήταν η παρουσία όλων των προπονητών του Ιστορικού Τσώνης Ανδρέας, Καπετανάκης Κων/νος, Οικονομίδης, Γιώργος, Παππάς Μάρκος, Σπετσιώτη Ρούλα, Βασίλης Σέγκος, Ζωή Μαυροφίδα, Τσακίρης Ηλίας και Ζαπανιώτη Ελευθερία.

    Επίσης ο Πρόεδρος του Ερασιτέχνη Πανιωνίου κ. ‘Αρης Μισαηλίδης και ο Έφορος Στίβου Πανιωνίου ΓΣΣ Αντώνης Βασιλόπουλος βρίσκονταν όπου χρειαζόταν (μαζί με τους προπονητές) για να καλύψουν τα κενά-προβλήματα που είχε η διοργάνωση.

    Παρόλαυτα η συμμετοχή ήταν μεγάλη, καθώς είχαμε πολλούς συλλόγους και γονείς που καταχειροκρότησαν τις προσπάθειες όλων των παιδιών.

    Αξίζει να σημειωθεί ότι και τα παιδιά του Ιστορικού υπό τις πολύτιμες οδηγίες των προπονητών τους, έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους και πέτυχαν πολλές και σημαντικές διακρίσεις, κάνοντας όλη την οικογένεια του Πανιωνίου περήφανη.

    Ελπίζουμε και ευχόμαστε και σ΄ανώτερα στον ιστορικό σύλλογο του Πανιωνίου (κάτι που θα γίνει τα επόμενα χρόνια). Πάμε να δούμε αναλυτικά τα αποτελέσματα, αλλά και το πλούσιο φωτογραφικό υλικό.

    Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα σε αυτό το link:
    file:///C:/Users/mk%20mobile/Downloads/panioneia_17.pdf

    60Μ. ΠΠΒ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΔΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 8.16
    2 ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 361639 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ 8.25
    3 ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2004 360057 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 8.26
    4 ΜΑΡΔΙΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 342132 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ) 8.31
    5 ΦΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2004 343414 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 8.34
    6 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 364309 Α.Ο.ΔΡΟΜΕΑΣ 8.55
    7 ΡΑΛΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 356663 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 8.60
    8 ΛΑΓΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 8.71
    9 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ 2005 358938 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ 8.77
    10 ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2005 349803 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.98
    11 ΡΕΘΑΤΩΡΗ ΑΛΜΠΕΡΤΟ 2004 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΒΑΡΗΣ 9.18
    12 ΠΛΕΣΕΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2005 ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 9.28
    13 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 2005 368314 Α.Ο.Π.Φ. 9.32
    14 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2004 356728 Α.Ο.ΔΡΟΜΕΑΣ 9.55
    15 ΣΤΑΜΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 349299 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 9.68
    16 ΜΑΡΔΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 365375 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ) 9.91
    17 ΓΚΙΚΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 2005 357240 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10.33

    60Μ. ΠΚΒ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΜΠΡΑΣΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2004 356411 Α.Ο.ΔΡΟΜΕΑΣ 8.68
    2 ΒΙΔΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΓΝΗ 2004 349816 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.71
    3 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 357046 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 8.76
    4 ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2005 350085 Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 8.78
    5 ΛΙΟΠΥΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 343914 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.79
    6 ΣΧΙΖΑ ΜΑΤ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8.82
    7 ΤΖΕΛΕΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 364426 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 8.84
    8 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2004 351857 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 8.93
    9 ΤΣΟΥΜΠΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2004 343912 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8.96
    10 ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΕΛΕΝΗ 2004 353833 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 8.98
    11 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 363659 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.00
    12 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΛΥΔΙΑ 2004 358015 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ) 9.08
    13 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 343910 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.12
    14 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 356612 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 9.13
    15 ΗΛΙΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 368252 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.15
    16 ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 344160 Α.Ο.Π.Φ. 9.16
    17 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2005 349798 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.22
    18 ΔΟΥΔΩΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2004 363352 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 9.24
    19 ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2004 352678 Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 9.24
    20 ΚΟΡΔΩΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2005 362533 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ) 9.25
    21 ΓΚΟΛΟΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 2005 366371 Γ.Σ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 9.39
    22 ΡΑΣΤΑ ΑΘΗΝΑ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 9.41
    23 ΛΑΚΚΑ ΧΡΥΣΑ 2005 362351 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ 9.57
    24 ΒΑΒΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ 2005 349800 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.58
    25 ΚΟΛΑΙΤΗ ΜΑΝΙΩ 2005 368254 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.64
    26 ΚΟΧΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 351010 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 9.70
    27 ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2004 359817 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 9.79
    28 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΑΔΑΜ 2005 355439 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ) 9.87
    29 ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΜΑΤ. 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΠΟΥ 9.89
    30 ΒΛΑΣΣΗ ΜΑΡΙΑ 2004 361935 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 9.95
    31 ΓΑΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 349844 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10.12
    32 ΤΣΟΣΚΑ ΑΜΑΡΙΛΝΤΑ 2005 366654 Γ.Σ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 10.19
    33 ΦΥΣΣΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 2005 357150 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ) 10.44
    34 ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 365371 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ) 10.84
    35 ΜΙΝΤΖΗΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 366482 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 11.09
    36 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥ ΜΕΛΛΙΝΑ 2005 364422 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.17

    80Μ. ΠΠΑ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
    1 ΜΠΟΥΝΤΟ ΑΡΜΑΝΤΟ 2002 357446 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 (1) 9.67 -3.8
    2 ΚΟΙΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 343511 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1 (2) 9.86 -1.5
    3 ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 357157 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 1 (1) 9.97 -3.8
    4 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 348352 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4 (1) 10.01 -3.8
    5 ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 336698 Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 5 (1) 10,012 -3.8
    6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 363314 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 6 (1) 10,015 -3.8
    7 ΧΡΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 340375 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3 (1) 10.05 -3.8
    8 ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2002 339316 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1 (4) 10.20 +0,0
    9 ΤΡΑΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 354705 ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1 (3) 10.24 -0.6
    10 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2002 338963 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 (2) 10.25 -1.5
    11 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 346227 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2 (3) 10.26 -0.6
    12 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 2002 362631 Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 3 (2) 10.42 -1.5
    13 ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 2003 353785 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4 (2) 10.44 -1.5
    14 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 2002 368271 Γ.Σ.ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 (5) 10.58 -3.5
    15 ΝΤΙΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 2002 367428 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2 (5) 10.62 -3.5
    16 ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 333033 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 2 (4) 10.67 +0,0
    17 ΓΟΥΟΝΓΚΝΙΚΟΡΝ ΘΙΧΑΤΣΟΤ 2002 363695 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5 (2) 10.79 -1.5
    18 ΜΠΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 363700 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 (4) 10.80 +0,0
    19 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2003 359757 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 3 (3) 10.91 -0.6
    20 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 363311 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 4 (3) 10.95 -0.6
    21 ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 355468 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 5 (3) 10.99 -0.6
    22 ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003 360832 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 3 (5) 11.15 -3.5
    23 ΦΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 360554 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4 (4) 11.21 +0,0
    24 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 6 (2) 11.32 -1.5
    25 ΤΣΙΓΑΛΟΣ ΒΙΚΤΩΡ 2003 359760 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 5 (4) 11.39 +0,0
    26 ΝΤΑΜΠΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 358699 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 6 (3) 11.91 -0.6
    27 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 357463 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 6 (4) 11.93 +0,0
    28 ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2003 359759 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4 (5) 12.08 -3.5
    29 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2002 361104 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 5 (5) 12.91 -3.5

    80Μ. ΠΚΑ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
    1 ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1 (1) 10.69 -3.7
    2 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2003 358455 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 1 (2) 10.79 -1.2
    3 ΛΟΥΖΗ ΑΝΝΑ 2003 351281 Α.Ο.Π.Φ. 2 (2) 10.83 -1.2
    4 ΒΕΝΙΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1 (7) 10.90 -3.0
    5 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΝΙΚΟΛ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2 (7) 10.96 -3.0
    6 ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 336706 Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 2 (1) 11.00 -3.7
    7 ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΣ 2003 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3 (2) 11.01 -1.2
    8 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 341804 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛ 3 (1) 11.09 -3.7
    9 ΣΥΚΟΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 362659 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1 (6) 11.09 -1.0
    10 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 341194 ΕΥΒΟΙΚΟΣ Γ.Α.Σ 4 (1) 11.11 -3.7
    11 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2003 361800 Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 4 (2) 11.18 -1.2
    12 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 351018 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 5 (1) 11.21 -3.7
    13 ΠΡΕΖΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 340143 Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 1 (3) 11.24 -0.9
    14 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ 2003 351279 Α.Ο.Π.Φ. 2 (3) 11.29 -0.9
    15 ΦΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 351243 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2 (6) 11.38 -1.0
    16 ΣΕΡΕΤΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 2003 361235 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 6 (1) 11.42 -3.7
    17 ΛΑΓΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2002 367150 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1 (4) 11.52 -2.2
    18 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΕΜΜΕΛΕΙΑ 2002 361801 Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 5 (2) 11.58 -1.2
    19 ΦΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 332040 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 1 (5) 11.87 -1.5
    20 ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ 2003 343827 Α.Σ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 3 (3) 11.90 -0.9
    21 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 357338 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2 (4) 11.93 -2.2
    22 ΔΑΡΑΒΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 3 (4) 11.94 -2.2
    23 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΘΩΜΑΪΣ 2002 360627 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 (7) 11.96 -3.0
    24 ΝΤΑΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 360265 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 6 (2) 11.98 -1.2
    25 ΚΑΠΑΡΟΥΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2003 363922 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 (5) 12.07 -1.5
    26 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 355971 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 3 (5) 12.18 -1.5
    27 ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 353007 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 4 (4) 12.36 -2.2
    28 ΠΙΚΟΥΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 349970 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛ 3 (6) 12.45 -1.0
    29 ΜΩΡΑΙΤΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2003 356906 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 4 (5) 12.53 -1.5
    30 ΣΠΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2002 345548 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 4 (7) 12.53 -3.0
    31 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 360622 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 (4) 12.64 -2.2
    32 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 353011 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 4 (3) 12.67 -0.9
    33 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡ 2003 ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 4 (6) 13.00 -1.0

    100 ΠΑΙΔΩΝ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
    1 ΚΟΜΙΑΝΟΣ-ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2000 348345 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 1 (1) 11.47 -1.5
    2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 339452 Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 2 (1) 11.61 -1.5
    3 ΖΩΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2000 368462 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛ 3 (1) 11.66 -1.5
    4 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2000 368228 ΑΕΚ 4 (1) 11.77 -1.5
    5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2001 364296 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 5 (1) 11.87 -1.5
    6 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 321507 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 6 (1) 12.09 -1.5
    7 ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 327601 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 1 (2) 12.18 -0.8
    8 ΜΕΡΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 349966 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛ 2 (2) 12.30 -0.8
    9 ΜΠΟΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2001 343449 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 3 (2) 12.40 -0.8
    10 ΝΤΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2001 358453 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 4 (2) 12.56 -0.8
    11 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 364969 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 (3) 12.58 -1.4
    12 ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 365945 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 5 (2) 12.65 -0.8
    13 ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 360831 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 6 (2) 12.67 -0.8
    14 ΜΩΥΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 355142 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 2 (3) 12.77 -1.4
    15 ΜΠΟΦΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 345549 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 3 (3) 12.85 -1.4
    16 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2001 365234 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 4 (3) 13.01 -1.4

    100 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΑΝΕΜΟΣ
    1 ΑΝΘΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 2001 333152 Γ.Σ.ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 (1) 12.68 -4.2
    2 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 331497 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"2 (1) 12.92 -4.2
    3 ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 333150 Γ.Σ.ΚΑΛΛΙΘΕΑ 3 (1) 13.14 -4.2
    4 ΤΣΑΚΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2000 322048 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1 (2) 13.56 -2.1
    5 ΜΑΛΙΑΚΟΥΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 339956 Α.Ο.Π.Φ. 2 (2) 13.79 -2.1
    6 ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑ ΒΑΓΙΑ 2001 358128 Α.Σ ΑΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 4 (1) 13.84 -4.2
    7 ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΑΝΘΗ 2000 345032 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 3 (2) 13.85 -2.1
    8 ΤΣΙΓΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 352543 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 4 (2) 14.40 -2.1
    9 ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 2000 320467 ΑΕΚ 1 (3) 14.40 -2.3
    10 ΒΛΑΤΑ ΜΑΡΙΑ 2000 349874 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 5 (1) 14.53 -4.2
    11 ΤΣΙΓΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 346225 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 2 (3) 14.91 -2.3
    12 ΑΛΛΚΑΝΙΑΡΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 366473 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 5 (2) 14.94 -2.1
    13 ΚΟΤΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2001 364891 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ 3 (3) 15.06 -2.3
    14 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ 2001 364421 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 4 (3) 15.42 -2.3
    15 ΜΑΣΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 356979 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 5 (3) 15.81 -2.3

    400Μ. ΠΑΙΔΩΝ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
    1 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 348829 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛ
    2 ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2001 355969 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 363002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    4 ΠΑΝΑΓΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2001 360845 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    5 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 348500 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    6 ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2002 338969 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    7 ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2001 335307 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    8 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 343562 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
    9 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 365783 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ
    10 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 347772 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ
    11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2001 362967 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    12 ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 341780 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
    13 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2002 331600 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
    14 ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 324500 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2001 368030 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    16 ΣΩΖΟΣ ΘΩΜΑΣ 2000 332436 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ
    17 ΒΟΥΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2001 364491 ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
    18 ΒΡΕΝΟΖΙ ΟΡΕΝΤΟ 2001 340663 Α.Σ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
    19 ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 327614 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ

    400Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
    1 ΖΥΛΑΛΙ ΛΑΒΝΤΙΓΕ 2001 329146 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    2 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2000 340709 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    3 ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 334772 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ
    4 ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 329767 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
    5 ΜΑΛΑ'Ι' ΝΤΕΑΝΑ 2002 352384 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
    6 ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΙ ΧΑΖΑΡΟΥΛΑ 2000 319826 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    7 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2000 342133 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ)
    8 ΚΑΡΑΤΟΥΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
    9 ΔΡΙΤΣΑ ΤΖΕΝΗ 2001 337245 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ)
    10 ΜΕΛΕΤΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2000 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ)

    800Μ. ΠΑΙΔΩΝ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2000 323472 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 2.02.33
    2 ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2000 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2.02.91
    3 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 2001 335175 Α.Ο.ΜΕΓΑΡΩΝ 2.06.48
    4 ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2.06.71
    5 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 2000 363503 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 2.15.30
    6 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ 2001 ΑΟ ΟΛΟΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.18.34

    800Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
    1 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΔΑΝΑΗ 2000 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2.26.86
    2 ΞΕΝΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ 2002 342825 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2.27.84
    3 ΤΟΥΤΟΥΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 346688 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 2.38.09
    4 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2.40.59
    5 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 323595 ΑΕΚ 2.45.24

    1000Μ. ΠΚΑ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΠΛΑΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2003 363501 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 3.10.84
    2 ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3.11.66
    3 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 343732 Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 3.20.09
    4 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 357043 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.25.02
    5 ΝΤΕΡΜΙΤΖΙΑΝ ΣΙΜΟΝΑ 2003 350940 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3.25.55
    6 ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ2003 338197 ΑΕΚ 3.27.05
    7 ΠΑΠΙΤΣΗ ΕΛΕΝΑ 2003 361699 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.27.67
    8 ΤΑΡΑΜΠΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ2002 339953 Α.Ο.Π.Φ. 3.28.31
    9 ΜΟΥΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2003 345801 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3.29.29
    10 ΚΟΥΚΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3.29.38
    11 ΝΤΟΜΑΛΗ ΛΥΔΙΑ 2003 359253 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3.30.94
    12 ΚΑΡΒΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 363585 Α.Ο.ΜΕΓΑΡΩΝ 3.31.31
    13 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ2003 356978 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 3.31.42
    14 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 356571 Α. Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ “ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ” 3.34.26
    15 ΖΗΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 364631 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 3.37.01
    16 ΣΒΙΛΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 353107 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3.38.83
    17 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 349805 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3.39.57
    18 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2003 341899 Γ. Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ “ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ” 3.41.62
    19 ΛΑΚΙΩΤΗ ΣΤΕΛΛΑ 2002 369203 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.43.75
    20 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3.52.59
    21 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΗΛΙΑΝΑ 2003 358621 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 3.59.90

    1000Μ. ΠΚΒ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 345123 Α.Ο.Π.Φ. 3.08.59
    2 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 2004 343523 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ)3.16.71
    3 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2004 351925 Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3.23.18
    4 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 2004 343908 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3.25.05
    5 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2004 362392 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.27.76
    6 ΡΟΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2004 ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 3.28.77
    7 ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 358643 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 3.28.94
    8 ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3.29.39
    9 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2005 359756 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 3.34.07
    10 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 3.41.41
    11 ΚΑΡΥΠΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 349535 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ 3.42.61
    12 ΔΟΥΒΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 364432 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3.43.05
    13 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2005 360355 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ)3.44.10
    14 ΧΑΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ2004 363658 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3.44.19
    15 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2004 362528 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ)3.44.86
    16 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 355973 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ 3.47.01
    17 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3.47.14
    18 ΒΛΑΣΣΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2004 365486 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3.49.06
    19 ΑΛΕΒΡΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.54.01
    20 ΑΛΙΚΗ ΓΕΝΑΚΗ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.54.06
    21 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3.59.72
    22 ΠΑΛΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2005 367742 Γ.Σ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 4.27.05

    1000Μ. ΠΠΑ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2003 344835 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 2.50.26
    2 ΔΑΡΑΒΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 339879 Α.Ο.Π.Φ. 2.53.18
    3 ΜΠΟΥΡΝΑΒΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 362394 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2.53.96
    4 ΜΠΑΛΑΛΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 357244 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2.55.42
    5 ΣΑΛΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 344150 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 2.56.55
    6 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 334018 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ (ΠΑΝΘΗΡΕΣ)2.57.39
    7 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 344573 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2.57.61
    8 ΣΑΤΤΟΝ ΧΕΝΡΙ 2003 358215 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2.58.54
    9 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2002 351859 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 2.58.99
    10 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 356370 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.59.76
    11 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 332983 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 3.01.12
    12 ΝΙΑΡΟ ΑΝΤΡΕΑΣ 2002 332432 Γ. Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ “ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ” 3.01.18
    13 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2003 350503 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.03.00
    14 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 2003 366495 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. 3.03.89
    15 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2002 360880 Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 3.04.42
    16 ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 360629 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3.04.48
    17 ΤΑΝΤΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 343619 ΑΕΚ 3.04.59
    18 ΤΑΝΤΟΥΛΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 2002 343618 ΑΕΚ 3.05.00
    19 ΑΓΚΟΛΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 338448 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3.05.01
    20 ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 339958 Α.Ο.Π.Φ. 3.09.29
    21 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 339819 ΑΕΚ 3.09.70
    22 ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 369179 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 3.10.04

    1000Μ. ΠΠΒ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 345246 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3.01.84
    2 ΚΛΕΩΠΑΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ 2004 349344 Α.Σ.Κ.ΝΤΕΡΗ 3.02.30
    3 ΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2004 352259 Γ.Σ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 3.14.29
    4 ΜΑΤΘΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 348713 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3.19.70
    5 ΚΑΝΤΙΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2004 362393 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.22.48
    6 ΚΑΡΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 362178 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.29.60
    7 ΜΙΧΟΓΛΟΥ 2005 351692 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 3.29.65
    8 ΚΑΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2004 357146 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.29.67
    9 ΦΑΦΟΥΤΗΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 3.35.15
    10 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004 368275 Γ.Σ.ΚΑΛΛΙΘΕΑ DNF

    ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΚΑ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΡΕΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 342487 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.45
    2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΙΤΑ 2003 357225 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2.80
    3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2002 342504 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2.70
    4 ΑΝΔΡΙΝΟΙΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 2.40
    5 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ 2002 368365 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.20
    6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 364368 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.00
    - ΔΗΜΗΤΡΑΚΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 2005 357080 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α
    - ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 333991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α

    ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΛΕΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 1988 ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.10
    2 ΚΡΑΣΣΙΑ ΣΚΕΥΗ 1990 ΚΥΠΡΟΣ 3.90
    3 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1991 348931 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.80
    4 ΜΑΝΙΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ 1996 319110 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3.60
    5 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΕΥΑ 2001 257045 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3.60
    6 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996 ΣΕΓΑΣ Α.Ο ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3.60
    7 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1995 289488 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3.40
    7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 340085 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.40
    9 ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ-ΡΑΦΤ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΕΙΡ 2000 338992 Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.20
    9 ΖΙΩΓΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 342475 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.20
    11 ΚΕΧΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 2000 318624 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3.20
    12 ΝΑΟΥΜ ΕΛΕΝΗ 2001 331954 Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.00
    ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΣΕΓΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ Α
    ΓΚΟΤΖΑΙ ΝΕΡΑΙΔΑ 1994 309444 Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ Α
    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 350739 Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ Α
    ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α
    ΜΠΑΜΠΟΥΤΖΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 342332 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α

    ΥΨΟΣ ΠΚΒ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 2005 350936 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.47
    2 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2005 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.44
    3 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1.41
    4 ΚΟΣΙΝΤΑ ΛΥΔΙΑ 2004 ΕΘΝΙΚΟΣ 1.38
    4 ΚΑΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 1.38
    6 ΚΑΡΚΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 363660 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.30
    7 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 2004 ΓΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 1.30
    8 ΠΙΣΠΙΤΣΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 2004 342331 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1.25
    9 ΔΟΥΣΜΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.15
    10 ΤΣΕΛΑ ΣΥΛΒΙΑ 2005 362752 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΊΟΥ 1.10

    ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΛΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 358289 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5.71
    2 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 356666 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 5.45
    3 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 363351 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 5.40
    4 ΔΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 357239 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.69
    5 ΚΟΤΣΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 349903 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4.68
    6 ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2006 ΓΣ ΚΗΦΙΑΣΙΑΣ 4.66
    7 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 368245 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.58
    8 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2004 368248 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.55
    9 ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜ. 2005 352789 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4.43
    10 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 363141 Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.43
    11 ΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 369294 ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 4.38
    12 ΒΑΣΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004 357245 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.25
    13 ΡΕΒΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΝΘΗΣ 2004 369494 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4.14
    14 ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 345963 Α.Ο.ΔΡΟΜΕΑΣ 4.10
    15 ΚΙΑΦΟΚΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 2004 361661 Α.Ο.ΔΡΟΜΕΑΣ 3.84
    16 ΝΤΑΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 349974 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛ 3.83
    17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 358953 ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3.28

    ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ
    1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ 2005 357198 Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4.26
    2 ΜΑΤΙΑΤΟΥ ΖΩΗ 2005 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΊΟΥ 4.21
    3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2005 364496 ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 4.15
    4 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2005 358947 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.98
    5 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 2004 361438 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 3.96
    6 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ - ΜΑΡΙΑ 2005 363233 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3.90
    7 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 2005 357100 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛ 3.90
    8 ΓΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ 2005 356672 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛ 3.84
    9 ΞΕΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 343446 Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.77
    10 ΣΑΡΑΒΑΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 2005 349972 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛ 3.64
    11 ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ 2004 360893 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛ 2.43
    12 ΜΠΟΜΠΕΑΝΟΥ ΕΛΕΝΑ-ΚΕΡΑΣΕΑ 2005 367747 Γ.Σ.ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 2.40
    Ε.Σ. ΒΑΝΙΚΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006 354558 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.25
    Ε.Σ. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 354559 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.80

    ΣΦΑΙΡΑ ΠΚΑ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 12.14
    2 ΚΑΡΝΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 364155 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 8.63
    3 ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 341368 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛ 8.47
    4 ΣΚΡΕΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 345793 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7.97
    5 ΚΥΡΙΑΖΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2005 356606 ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ 7.82

    ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΑ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 363590 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.51
    2 ΓΛΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΣΕΓΑΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.48
    3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003 349815 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12.31
    4 ΒΑΒΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2003 338208 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛ 11.35
    5 ΚΑΛΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 345794 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11.13
    6 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 368547 Γ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛ 8.88

    VORTEX ΠΚΒ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 2004 360623 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 39.64
    2 ΜΗΝΙΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 38.92
    3 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 34.81
    4 ΛΑΖΑΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2004 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 33.97
    5 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2005 357052 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ26.60
    6 ΚΑΛΤΣΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΛΥΔΙΑ 2004 369495 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24.13
    7 ΠΛΑΚΟΠΤΑ ΑΝΝΑ 2005 346914 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 23.03
    8 ΓΟΝΑΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 368251 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 18.10

    VORTEX ΠΠΒ
    Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) Ε.Γ. Α.Μ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
    1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 346915 ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 49.93
    2 ΒΕΝΙΕΡΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2004 344135 Γ.Σ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 42.41
    3 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΘΑΝ ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 39.89
    4 ΜΠΑΜΠΑΣΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ2005 363726 Α. Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 39.69
    5 ΣΙΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 357247 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 35.76
    6 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΤΩΝ ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ 34.60
    7 ΚΟΥΡΟΚΕΧΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 33.93
    8 ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 33.10
    9 ΣΚΕΝΔΕΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 31.57
    10 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 28.97
    11 ΜΙΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 28.52
    12 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 25.38
    13 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.86
    14 ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 23.18
    15 ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 22.33














































    • Disqus
    • Facebook

    0 ΣΧΟΛΙΑ:

    Δημοσίευση σχολίου

    Item Reviewed: Τα panionianea.gr στα «ΠΑΝΙΩΝΕΙΑ 2017» (αναλυτικά αποτελέσματα-photos) Rating: 5 Reviewed By: panionia nea
    Scroll to Top