Νέο φιλικό ξεμούδιασμα για τον Πανιώνιo

Νέο φιλικό ξεμούδιασμα για τον Πανιώνιο κόντρα στον ΑΟ Καραβά

Νέο φιλικό ξεμούδιασμα για τον Πανιώνιο κόντρα στον ΑΟ Καραβά, με τον Νίκο Κούστα να έχει την ευκαιρία να δώσει χρόνο συμμετοχής σε όσους παίκτες του είτε δεν αγωνίστηκαν καθόλου είτε αγωνίστηκαν για λίγο στο ματς με την Κηφισιά.

Το τελικό σκορ ήταν 2-1 υπέρ της ομάδας του Πειραιά, με τους κυανέρυθρους να παίρνουν το προβάδισμα στο πρώτο ημίχρονο με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Μαρινάκη και τους γηπεδούχους να ανατρέπουν το σκορ στην "επανάληψη".

Ο προπονητής του Ιστορικού πήρε στην αποστολή μόλις 15 ποδοσφαιριστής, ενώ όσοι αγωνίστηκαν στον αγώνα με την Κηφισιά ακολούθησαν πρόγραμμα αποθεραπείας.

Η αρχική ενδεκάδα: Καρούσος, Κουβαράς, Μερτύρης, Δημητρέλης, Παπαδόπουλος, Μαρινάκης, Κώτσοβος, Παυλής, Κουφουδάκης, Βαλαβανίδης, Τσιμπόκας.

Και οι: Παχατούρας, Παπαδάκης, Γεωργούσης, Καρδαμης.