Ασημένιος ο Μλούκιε στη Θεσσαλονίκη για τον Πανιώνιο

Την Δεύτερη θέση κατέκτησε ο αθλητής του Πανιωνίου Αλέξανδρος Μλούκιε στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Ενόργανης Γυμναστικής στην κατηγορία των εφή...

Την Δεύτερη θέση κατέκτησε ο αθλητής του Πανιωνίου Αλέξανδρος Μλούκιε στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Ενόργανης Γυμναστικής στην κατηγορία των εφήβων.

Οι αγώνες έλαβαν χώρα το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε στη Θεσσαλονίκη και ο αθλητής του Ιστορικού συγκέντρωσε 11.500 βαθμούς στους τελικούς των οργάνων στο έδαφος.

Αναλυτικά η επίσημη ανακοίνωση του Πανιωνίου

«Δεύτερη θέση στους τελικούς οργάνων στο έδαφος με βαθμολογία 11.500 κέρδισε ο αθλητής του Πανιωνίου Γ. Σ. Σ. Μλούκιε Αλέξανδρος, στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Γυμναστικής στη κατηγορία εφήφων.

Οι αγώνες έγιναν στη Θεσσαλονίκη, στο κλειστό γυμναστήριο Ιωάννης Μελισσανίδης στις 17 και 18 Ιουλίου 2021.

Πολλά πολλά συγχαρητήρια στον αθλητή μας αλλά και στους προπονητές Σπύρο Καραγιαννάκη και Νίκο Κρανίτη.

Για άλλη μία φορά απέδειξε ο Πανιώνιος ότι είναι παντού και πρωταγωνιστεί!!!!»

Επιμέλεια: Θεοχάρης Μαρινέλης