Ο Γιώργος Τζαβέλλας εδώ και λίγες μέρες έχει γίνει πατέρας, καθώς η σύντροφος του έφερε στη ζωή ένα υγιέστατο αγοράκι. Σε μία φωτογρα...
Ο Γιώργος Τζαβέλλας εδώ και λίγες μέρες έχει γίνει πατέρας, καθώς η σύντροφος του έφερε στη ζωή ένα υγιέστατο αγοράκι.
Σε μία φωτογραφία του διεθνή ποδοσφαιριστή στα social media, μετά την γέννηση του Τζαβέλλα τζούνιορ, ο Σωτήρης Κοκκώνης αφού έδωσε τις ευχές του, προέτρεψε τον έμπειρο αμυντικό να φέρει στο σύντομο μέλλον τον γιο του στις κυανέρυθρες ακαδημίες.
Συγκεκριμένα, ο υπεύθυνος διαχείρισης των εισιτηρίων της ΠΑΕ Πανιώνιος του έγραψε "...σε 5-6 χρόνια θα τον φέρεις στα καλύτερα κολυμβητήρια και ακαδημίες", με τον Τζαβέλλα να τον ευχαριστεί και να του κάνει... like!
![](https://2.bp.blogspot.com/-mmJeSw3WdNw/W8XZ5A6w0rI/AAAAAAABEzE/nyAWh5Qw164VJXgNJ4vufwduBX7kYPLlACLcBGAs/s320/44123918_685170628529350_1635498364923543552_n.jpg)
Συγκεκριμένα, ο υπεύθυνος διαχείρισης των εισιτηρίων της ΠΑΕ Πανιώνιος του έγραψε "...σε 5-6 χρόνια θα τον φέρεις στα καλύτερα κολυμβητήρια και ακαδημίες", με τον Τζαβέλλα να τον ευχαριστεί και να του κάνει... like!
Δεν υπάρχουν σχόλια