Από νίκη σε νίκη τα κορίτσια του Iστορικού!

Την εκτός έδρας νίκη με 3-0 σετ επί του Μίλωνα πανηγύρισε η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Πανιωνίου.

Τα κορίτσια του Τσαϊρέλη σε ένα ακόμα παιχνίδι έβγαλαν στο παρκέ την ποιότητα που τους διακρίνει, ήταν συνολικά ανώτερες από τον αντίπαλο τους και δίκαια έφτασαν στην επικράτηση.

Αυτή ήταν η πέμπτη νίκη της ομάδας σε ισάριθμα παιχνίδια και μάλιστα χωρίς να έχει χάσει ούτε σετ!

Ο φετινός Πανιωνιος δείχνει από ματς σε ματς πως φέτος έχει δικαίως τον τίτλο του φαβορί για την άνοδο και οι αθλήτριες της ομάδας προσπαθούν σε κάθε αγώνα να δείχνουν την ανωτερότητα τους, ώστε στο τέλος να επιτευχθεί ο μεγάλος στόχος!

Τα σετ: 22-25, 22-25, 21-25