Μετά από άμεσες κινήσεις της διοίκησης του Πανιωνίου και την σύμφωνη γνώμη του Άρη Πετρούπολης εξασφαλίστηκε άδεια από την ΕΠΣ Αθηνών
Η αναμέτρηση ξεκινάει στις 16:00 και θα μεταδοθεί σε live streaming από το κανάλι του panionianea.gr στο youtube.
Σαν panionianea.gr θα κάνουμε ότι είναι ανθρωπίνως δυνατό για να βγει εικόνα και ήχος από το γήπεδο της Πετρούπολης, τηρουμένων των ιδιαίτερων συνθηκών που υπάρχουν στο συγκεκριμένο γήπεδο, καθώς δεν υπάρχουν οι υποδομές για τηλεοπτικές μεταδόσεις (έλλειψη δημοσιογραφικών θεωριών κλπ).
Δεν υπάρχουν σχόλια