Με το... δεξί οι Πάνθηρες του Βόλεϊ (photo+video)

Με το... δεξί ξεκίνησε το φετινό πρωτάθλημα της Pre League η ανδρική ομάδα βόλεϊ του Πανιωνίου, επικρατώντας εκτός έδρας με 3-1 σετ του Αιγι...

Με το... δεξί ξεκίνησε το φετινό πρωτάθλημα της Pre League η ανδρική ομάδα βόλεϊ του Πανιωνίου, επικρατώντας εκτός έδρας με 3-1 σετ του Αιγιαλέων.

Οι κυανέρυθροι ήταν ανώτεροι στην μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα, πήραν τα πρώτα δύο σετ, με τους γηπεδούχους να μειώνουν, όμως ο Πανιώνιος στο τέταρτο σετ μπηκε αποφασισμένος και έφτασε στη νίκη.

Έτσι, η ομάδα του Βασίλη Θεοδωρόπουλου ξεκίνησε με το καλύτερο δυνατό τρόπο την φετινή αγωνιστική περίοδο.

Tην επόμενη αγωνιστική, ο Πανιώνιος ταξιδεύει στην Καλαμάτα, ενώ θα αγωνιστεί για πρώτη φορά στο κλειστό «Ανδρέας Βαρίκας», στις 6 Νοεμβρίου, υποδεχόμενος την ΑΕΚ.

Τα σετ: 21-25, 22-25, 25-21, 17-25