Κότνικ: «Παλέψαμε για 65 λεπτά, αλλά...»

Για 65 λεπτά ο Πανιώνιος στάθηκε καλά στο "Γ. Καραϊσκάκης", σύμφωνα με τον Ματιτς Κότνικ. Αναλυτικά όσα δήλωσε ο τερματοφύλα...

Αναλυτικά όσα δήλωσε ο τερματοφύλακας του Πανιωνίου στην κάμερα της Νova:

«Παλέψαμε για 65 λεπτά και δημιουργήσαμε και εμείς κάποιες ευκαιρίες για να πετύχουμε κάποιο γκολ. Ο Ολυμπιακός μας πίεσε πολύ. Από εκεί και πέρα, όμως δεν παίξαμε έξυπνα και γνωρίσαμε την ήττα.

Ο Ολυμπιακός είναι πολύ καλή ομάδα. Όπως είπα και πριν παλέψαμε για 65 λεπτά. Μετά το 1-0 όμως φάνηκε η ποιότητα του Ολυμπιακού.

Και ο αντίπαλος τερματοφύλακας έκανε καλές επεμβάσεις. Όπως είπα όμως μετά το πρώτο γκολ ο Ολυμπιακός έδειξε την ποιότητα του και έφτασε στη νίκη».

Για ένα πρόβλημα τραυματισμού που αποκόμισε στο χέρι: «Θα κάνω αύριο εξετάσεις για να δούμε τι έχω. Ελπίζω να μην είναι κάτι».