Παίκτης του Πανιωνίου και τη νέα σεζόν θα είναι ο Άγγελος Καρακίτσος. Η διοίκηση της ομάδας Βόλεϊ του Ιστορικού ανακοίνωσε την ανανέωση ...
![](https://4.bp.blogspot.com/-budGOiLBI9I/W2HFmjW-GDI/AAAAAAABAvU/BCmZ7yqJVF0OXzRxaRN5IaTkLtPQpaGUgCLcBGAs/s320/karakitsos.jpg)
Η διοίκηση της ομάδας Βόλεϊ του Ιστορικού ανακοίνωσε την ανανέωση συνεργασίας με τον έμπειρο πασαδόρο, ενώ θυμίζουμε ότι ήδη έχει ανακοινωθεί και η ανανέωσε με τον Θοδωρή Μπεκιάρη.
Η ανακοίνωση των κυανέρυθρων:
Ο έμπειρος πασαδόρος θα είναι μέλος του Πανιωνίου για ακόμα μία σεζόν και ευχόμαστε και η φετινή χρονιά να είναι πετυχημένη και μακρυά από τραυματισμούς".
Δεν υπάρχουν σχόλια