Πριν την έναρξη του αγώνα ανάμεσα στον Ερυθρό Αστέρα και την Σούντοβα για τον 2ο προκριματικό του Champions League οι Σέρβοι τήρησαν ενός ...
![](https://1.bp.blogspot.com/-Ha-QNFAH838/W1hrnbvy8oI/AAAAAAABAnQ/1FL6RyZzlXAxMytjFOj37vHl0UiWUS2DwCLcBGAs/s320/milog.jpg)
Μάλιστα το μήνυμα των ανθρώπων του Ερυθρού Αστέρα στο twitter γραμμένο στα ελληνικά ανέφερε:
"Ο αγώνας ξεκίνησε με την τήρηση ενός λεπτού σιγής στην μνήμη των θυμάτων των φονικών πυρκαγιών που έπληξαν την Ελλάδα. Ο Ερυθρός Αστέρας είναι στο πλευρό του ελληνικού λαού".
Στο εν λόγω γεγονός στάθηκε και ο υπεύθυνος Τύπου της ΠΑΕ Πανιώνιος, Γιώργος Μπιτσικώκος, ο οποίος τόνισε χαρακτηριστικά πως "η κίνηση αυτή βέβαια είχε και... υποκινητή. Και είναι αυτός που φαντάζεστε. Βλάνταν Μιλόγεβιτς...", αναφερόμενος φυσικά στον πρώην τεχνικό του Ιστορικού!
Δείτε αναλυτικά το post του:
Δεν υπάρχουν σχόλια