Άλλη μια σημαντική διάκριση μετράει το τμήμα του Ιστορικού στον Στίβο, καθώς η Χριστίνα Κωστή έκανε πολύ καλή παρουσία, με νέο ατομικό ρεκό...
![](https://4.bp.blogspot.com/-t0mhwSaqjSE/Wy1ax81TisI/AAAAAAABABg/1aG184U1_wMTII9K4cXmPiduqkHc0G1-wCLcBGAs/s200/Panionios_logo.svg.png)
Άλλη μια σημαντική διάκριση μετράει το τμήμα του Ιστορικού στον Στίβο, καθώς η Χριστίνα Κωστή έκανε πολύ καλή παρουσία, με νέο ατομικό ρεκόρ, στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Κ20 με άλμα στα 12,54 μ στο τριπλούν. Η αθλήτρια με ευνοϊκό άνεμο "προσγειώθηκε" στα 12,66 μ. (3,0).
Συγχαρητήρια και εις ανώτερα...
Δεν υπάρχουν σχόλια