Από το τμήμα βόλεϊ υποδομών: Το τμήμα Υποδομών Βόλεϊ του Πανιωνίου Γ.Σ.Σ., στα πλαίσια της προσπάθειας που κάνει τα τελευταία χρόνια για...
![](https://2.bp.blogspot.com/--_vqFXvhZZo/WPh-_v3FufI/AAAAAAAA0G8/ottkezxaniY8oseStbkEnPVBbZWn2H-agCLcB/s320/%25CE%25BB%25CE%25B1%25CF%2587%25CE%25B5%25CE%25B9%25CE%25BF%25CF%2586%25CE%25BF%25CF%2581%25CE%25BF%25CF%2582-1200x1697.jpg)
Το τμήμα Υποδομών Βόλεϊ του Πανιωνίου Γ.Σ.Σ., στα πλαίσια της προσπάθειας που κάνει τα τελευταία χρόνια για βελτίωση των εγκαταστάσεών του, διοργανώνει λαχειοφόρο αγορά.
Τ κόστος του λαχνού είναι 5 € και όλα τα έσοδα θα διατεθούν για βελτιωτικά έργα στο κλειστό βόλεϊ που δημιουργήθηκε στην θύρα 1 του ποδοσφαιρικού γηπέδου.
Ο λαχνός που κερδίζει ένα Tablet Samsung Galaxy, θα είναι αυτός που θα έχει τα 4 τελευταία ψηφία του Λαϊκού Λαχείου που θα κληρωθεί στις 2 Μαΐου 2017.
Τους λαχνούς μπορείτε να προμηθεύεστε στην Γραμματεία του Ερασιτέχνη, στην Γραμματεία του Βόλεϊ και στην μπουτικ του Συλλόγου.
Δεν υπάρχουν σχόλια