Τμήμα Ενόργανης Γυμναστικής Το τμήμα ενόργανης γυμναστικής του Πανιωνίου Γ.Σ.Σ. σας προσκαλεί στις ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙΣ ΙΟΥΝΙΟΣ 2015 που...
![](http://2.bp.blogspot.com/-Z-O7JBLfY48/VWMaJwjRpcI/AAAAAAAAhvM/XMPCUKnGu6c/s200/tmhmaaa.jpg)
Το τμήμα ενόργανης γυμναστικής του Πανιωνίου Γ.Σ.Σ. σας προσκαλεί στις ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙΣ ΙΟΥΝΙΟΣ 2015 που θα πραγματοποιηθούν στο χώρο του γυμναστηρίου μας.
Σας περιμένουμε λοιπόν στις 15 Ιουνίου ημέρα Δευτέρα , στις 6 το απόγευμα για να τιμήσουμε και να καμαρώσουμε τα παιδιά μας , τους αθλητές των ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ και των ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ.
ΜΕ ΤΙΜΗ
Οι έφοροι του τμήματος ενόργανης γυμναστικής
ΦΑΝΔΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ - ΔΗΜΑ ΝΤΙΝΑ
Δεν υπάρχουν σχόλια