Γαβριήλ "Χάθηκε όλη η ομάδα στο δεύτερο ημίχρονο"

Με σκληρή γλώσσα μίλησε ο προπονητής του Πανιωνίου Λίνος Γαβριήλ για την εμφάνιση των παικτών του στο δεύτερο ημίχρονο, καθώς ήρθε η βαρι...

Με σκληρή γλώσσα μίλησε ο προπονητής του Πανιωνίου Λίνος Γαβριήλ για την εμφάνιση των παικτών του στο δεύτερο ημίχρονο, καθώς ήρθε η βαριά ήττα από τον Ιωνικό με σκορ 108-74.

Αναλυτικά όσα είπε ο τεχνικός του Ιστορικού Λίνος Γαβριήλ

Μετά από ένα καλό πρώτο ημίχρονο ήρθε το δεύτερο που για εμάς ήταν ναυάγιο ντροπιαστικό για τον Πανιώνιο σε καμία φάση ανεξάρτητα από συνθήκες δεν δικαιούνται να έχει αυτή την εικόνα.

Είναι κρίμα να έχουμε κτίσει κάτι καλό σε δύο τρία μαζεμένα παιχνίδια και να το γκρεμίζουμε μόνοι μας.

Έχουμε παίξει στο Αλεξάνδρειο στο Ιβανώφειο, πιο δύσκολες έδρες και δεν χάσαμε το μυαλό ,ας και την αυτοσυγκέντρωση μας.

Χάθηκε όλη η ομάδα στο δεύτερο ημίχρονο και δώσεις ρυθμό και σουτ στους παίκτες που έχει ο Ιωνικός, θα σε σκοτώσει.

Πρέπει να ξεχάσουμε όσο πιο γρήγορα γίνεται αυτό το ματς, δέχομαι να χάνουμε άλλα όχι έτσι χωρίς να είμαστε ανταγωνιστικοί.

Επιμέλεια: Θεοχάρης Μαρινέλης