adsensetop_check

  • ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Παρασκευή, Αυγούστου 30, 2019

    Διακρίσεις για το τμήμα Κολύμβησης του Ιστορικού

    Το τμήμα Κολύμβησης του Πανιωνίου Γ.Σ.Σ.,την αγωνιστική περίοδο 2018 – 2019 είχε πολλές και σημαντικές επιτυχίες. Οι αθλητές και οι αθλήτριες του Ιστορικού διακρίθηκαν σε Πανελλήνια Πρωταθλήματα και σε Εγχώριες και Διεθνείς Διοργανώσεις.

    Πολλά συγχαρητήρια στους αθλητές και στις αθλήτριες του συλλόγου, που με τις επιδόσεις τους δίνουν πολλές υποσχέσεις για τη συνέχεια και είμαστε σίγουροι ότι και την επόμενη χρονιά θα συνεχίσουν με το ίδιο πάθος την προσπάθεια τους, ακολουθώντας τις οδηγίες των καταξιωμένων προπονητών μας.

    Χειμερινοί Αγώνες

    Παίδων

    Σοφικίτης Βασίλης: 1ος 100μ πρόσθιο

    1ος 400μ μικτή

    1ος 200μ μικτή

    Παμπαίδων Α’

    Νίκου Γιώργος: 3ος 400μ μικτή

    2ος 200μ μικτή

    Παμπαίδων Β’

    Ηλιάδης Ιωάννης: 3ος 200μ ύπτιο

    Νεανίδων

    Μήτσου Αλεξάνδρα: 3η 8οομ ελεύθερο

    Κορασίδων

    Ξάνθη Μαρία: 3η 50μ πεταλούδα

    Παγκορασίδων Α’

    Χάρα Αγάπη: 1η 100μ πρόσθιο

    1η 200μ προσθιο

    3η 50μ πρόσθιο

    Παγκορασίδες Α’

    Ρουμανά Αθανασία: 3η 150μ ελεύθερο

    Παγκορασίδων Β’

    Πρεβενίου Κατερίνα: 1η 50μ πρόσθιο

    1η 100μ πρόσθιο

    2η 200μ μικτή

    Παγκορασίδων Β’

    Πίκουλη Κωνσταντίνα: 3η 200μ πρόσθιο

    4χ100μ Μικτή Ομαδική Mixed 3η θέση με:

    Αζούκη Κωνσταντίνα, Ξάνθη Μαρία, Σοφικίτης Βασίλης, Μπερμπερίδης Άλκης

    Acropolis Grand Prix

    Πανελλήνιο Ρεκόρ

    ΠΚ-Α

    Χάρα Αγάπη 50μ πρόσθιο 33:59 (8η θέση)

    Multination

    Σοφικίτης Βασίλης: 3ος 400μ μικτή 4:31:71

    4ος 200μ πρόσθιο 2:23:94

    6ος 100μ πρόσθιο 1:07:02

    Comen Cup

    Χάρα Αγάπη: 6η 100μ πρόσθιο 1:14:77

    3η 4χ100 μικτή Ομαδική (Εθνική Ομάδα)

    6η 200μ πρόσθιο 2:40:59

    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

    Σοφικίτης Βασίλης: 1ος 100μ πρόσθιο 1:05:60 ΠΡ (Παίδων Β΄)

    1ος 200μ πρόσθιο 2:19:94 ΠΡ (Παίδων Β’)

    1ος 200μ Μικτή (Παίδων)

    Παμπαίδων Α’

    Νίκου Γιώργος: 3ος 200μ μικτή

    Παγκορασίδων Α’

    Χάρα Αγάπη: 2η 100μ πρόσθιο

    1η 50μ πρόσθιο

    1η 200μ πρόσθιο



    Παγκορασίδων Β’

    Πρεβενίου Κατερίνα: 2η 50μ πρόσθιο

    3η 200μ πρόσθιο



    Ολυμπιακό Φεστιβάλ Νέων

    Σοφικίτης Βασίλης: 4ος 400μ μικτή 4:26:52



    Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών – Γυναικών

    Σοφικίτης Βασίλης: 5ος 400μ μικτή

    Χάρα Αγάπη: 6η 200μ πρόσθιο



    • Disqus
    • Facebook

    0 ΣΧΟΛΙΑ:

    Δημοσίευση σχολίου

    Item Reviewed: Διακρίσεις για το τμήμα Κολύμβησης του Ιστορικού Rating: 5 Reviewed By: panionianea.gr
    Scroll to Top