Προηγήθηκε, αλλά ηττήθηκε...

Με τον Αστέρα στην Τρίπολη αγωνίστηκε η Κ19 του Πανιωνίου, στα πλαίσια της 30ης αγωνιστικής της Super League U19. Οι κυανέρυθροι παρά τ...

Οι κυανέρυθροι παρά το γεγονός πως βρέθηκαν μπροστά στο σκορ, τελικά ηττήθηκαν με 3-1, καθώς δεν παρουσίασαν καλό πρόσωπο στο δεύτερο ημίχρονο.

Οι "κυανέρυθροι" μπήκαν μπροστά στο σκορ στο πρώτο 45λεπτο, αλλά στην επανάληψη οι Αρκάδες σημείωσαν 3 τέρματα και πήραν τη νίκη.

Στο 67ο λεπτό ισοφάρισαν και στο 80' κατάφεραν να πάρουν το προβάδισμα στο σκορ. Το τελικό 3-1 διαμορφώθηκε στο 83ο λεπτό.

Μάλιστα, οι κυανέρυθροι ολοκλήρωσαν την αναμέτρηση με 10 ποδοσφαιριστές, λόγω αποβολής του Ντούλου λίγο πριν το τέλος του αγώνα.