adsensetop_check

  • ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Τρίτη, Ιανουαρίου 29, 2019

    Το αναλυτικό πρόγραμμα μέχρι το φινάλε της Σούπερ Λιγκ

    Το αναλυτικό πρόγραμμα μέχρι το φινάλε του φετινού πρωταθλήματος της Σούπερ Λιγκ έκανε γνωστό την Τρίτη (29/1) η διοργανώτρια αρχή.

    Δείτε αναλυτικά όλα τα ματς του Πανιωνίου και γενικότερα τις αναμετρήσεις έως τι φινάλε.

    Αναλυτικά το πρόγραμμα:

    21η αγωνιστική

    Σάββατο (16/2)

    19:00 Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης

    19:30 ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος

    Κυριακή (17/2)

    15:00 ΑΕΛ – Ξάνθη

    17:15 Λεβαδειακός – Παναιτωλικός

    18:00 Άρης – Πανιώνιος

    19:30 Ολυμπιακός – ΑΕΚ

    Δευτέρα (18/2)

    19:00 Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΟΚ

    19:30 ΟΦΗ – Λαμία

    22η αγωνιστική

    Σάββατο (23/2)

    16:00 Ξάνθη – Λεβαδειακός

    17:15 Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος

    19:30 ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

    Κυριακή (24/2)

    15:00 Πανιώνιος – Παναθηναϊκός

    19:00 Λαμία – ΑΕΛ

    19:30 ΠΑΟΚ – Άρης

    Δευτέρα (25/2)

    17:15 Ολυμπιακός – ΟΦΗ

    19:00 Παναιτωλικός – ΠΑΣ Γιάννινα

    23η αγωνιστική

    Σάββατο (2/3)

    17:15 Λεβαδειακός – Λαμία

    19:00 Άρης – ΑΕΚ

    19:30 ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη

    Κυριακή (3/3)

    15:00 ΟΦΗ – ΑΕΛ

    16:00 Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός

    19:00 Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

    19:30 Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός

    Δευτέρα (4/3)

    19:00 Ατρόμητος – Πανιώνιος

    24η αγωνιστική

    Σάββατο (9/3)

    16:00 Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης

    17:15 ΑΕΛ – Λεβαδειακός

    19:30 ΑΕΚ – Παναθηναϊκός

    Κυριακή (10/3)

    16:00 Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ

    17:15 ΠΑΟΚ – Ατρόμητος

    19:00 Λαμία – ΠΑΣ Γιάννινα

    19:30 Ολυμπιακός – Άρης *

    Δευτέρα (11/3)

    19:00 Παναιτωλικός – Πανιώνιος

    25η αγωνιστική

    Σάββατο (16/3)

    17:15 Αστέρας Τρίπολης – Λαμία

    19:00 Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ

    19:30 ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΛ

    Κυριακή (17/3)

    15:00 ΟΦΗ – Λεβαδειακός

    16:00 Ατρόμητος – ΑΕΚ

    19:00 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

    19:30 Πανιώνιος – Ξάνθη

    Δευτέρα (18/3)

    19:00 Άρης – Απόλλων Σμύρνης

    26η αγωνιστική

    Σάββατο (30/3)

    17:15 Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα

    19:00 Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός

    19:30 ΑΕΛ – Αστέρας Τρίπολης

    Κυριακή (31/1)

    16:00 Άρης – ΟΦΗ

    17:15 ΑΕΚ – Παναιτωλικός

    19:00 Ξάνθη – ΠΑΟΚ

    19:30 Ολυμπιακός – Ατρόμητος

    Δευτέρα (1/4)

    19:00 Λαμία – Πανιώνιος

    27η αγωνιστική

    Σάββατο (6/4)

    17:15 ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα

    19:00 Παναθηναϊκός – Άρης

    19:30 Πανιώνιος – ΑΕΛ

    Κυριακή (7/4)

    16:00 Ξάνθη – ΑΕΚ

    17:15 Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός

    19:00 Παναιτωλικός – Ολυμπιακός

    19:30 ΠΑΟΚ – Λαμία

    Δευτέρα (8/4)

    19:00 Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης

    28η αγωνιστική

    Κυριακή (14/4)

    19:00 ΑΕΛ – ΠΑΟΚ

    19:00 Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός

    19:00 Άρης – Ατρόμητος

    19:00 Λαμία – ΑΕΚ

    19:00 Λεβαδειακός – Πανιώνιος

    19:00 Ολυμπιακός – Ξάνθη

    19:00 Παναθηναϊκός – ΟΦΗ

    19:00 ΠΑΣ Γιάννινα – Αστέρας Τρίπολης

    29η αγωνιστική

    Κυριακή (21/4)

    19:00 ΑΕΚ – ΑΕΛ

    19:00 Ξάνθη – Απόλλων Σμύρνης

    19:00 Ατρόμητος – Παναθηναϊκός

    19:00 Λαμία – Ολυμπιακός

    19:00 ΟΦΗ – Αστέρας Τρίπολης

    19:00 ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός

    19:00 Παναιτωλικός – Άρης

    19:00 Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα

    30η αγωνιστική

    Κυριακή (5/5)

    19:00 ΑΕΛ – Ολυμπιακός

    19:00 Απόλλων Σμύρνης – Λαμία

    19:00 Άρης – Ξάνθη

    19:00 Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος

    19:00 Ατρόμητος – ΟΦΗ

    19:00 Λεβαδειακός – ΑΕΚ

    19:00 Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός

    19:00 ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΟΚ



    • Disqus
    • Facebook

    0 ΣΧΟΛΙΑ:

    Δημοσίευση σχολίου

    Item Reviewed: Το αναλυτικό πρόγραμμα μέχρι το φινάλε της Σούπερ Λιγκ Rating: 5 Reviewed By: panionia nea
    Scroll to Top