«Λύγισε» η Κ15

Άτυχη στάθηκε η Κ15 του Πανιωνίου, η οποία αν και πάλεψε και στα 90 λεπτά του αγώνα, τελικά "λύγισε" και ηττήθηκε με 1-0 εκτός ...

Άτυχη στάθηκε η Κ15 του Πανιωνίου, η οποία αν και πάλεψε και στα 90 λεπτά του αγώνα, τελικά "λύγισε" και ηττήθηκε με 1-0 εκτός έδρας από τον Ολυμπιακό.

Το γκολ της νίκης για τους γηπεδούχους σημείωσε ο Ποιμενίδης, στην αναμέτρηση η οποία ήταν η πρώτη για το 2019 στο Νότιο όμιλο της Super League Κ15.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Νίκος Τοπολιάτης): Σίνα, Κατηφόρης, Μόσχος, Ρέτσος, Γιαλεδάκης, Σταυρόπουλος, Πάνου, Χρήστου, Φλόκος, Κουτσογούλας, Ποιμενίδης, ενώ αγωνίστηκαν και οι Μάνδρος, Πάνου, Πρέλιας, Κατσαούνος.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Τάκης Παπακαλοδούκας): Στεφάνου, Τσομπάνης, Ντρέκης, Λαδόπουλος, Δημητρέλης, Κούτρας, Σεφερλής, Κωνσταντακόπουλος, Γιαννής, Τζάκσον, Θεοδωρακόπουλος, ενώ έπαιξαν και οι Καλαμβόκης, Κιοσές, Αποστόλου, Ραψομανίκης, Τσέλος.