Νίκη με... τεσσάρα η Κ11!

Με το δεξί ξεκίνησε τις υποχρεώσεις για το πρωτάθλημα Attica η Κ11 του Πανιωνίου νικώντας (12/1/19) την ομάδα του Ηνίοχου με σκορ 4-2. ...

Η βροχή μάλλον ευνοεί τις πολύ καλές εμφανίσεις, δυνατές φάσεις,πολλές ευκαιρίες και 5 δοκάρια ο τελικός απολογισμός του ματς.

Το σκορ άνοιξε με ωραία ενέργεια και δυνατό σουτ έξω από την μεγάλη περιοχή ο Μηνάς Πετρίδης και λίγο πριν το τέλος του ημιχρόνου ο Αλέξανδρος Βαλιουτής με σουτ πάλι έξω από την μεγάλη περιοχή έκανε το 2-0.

Με την έναρξη του 2ου ημιχρόνου ο Αλέξανδρος Μάρκου πιάνοντας ένα πολύ δυνατό σουτ και πάλι έξω από την μεγάλη περιοχή σκόραρε για το 3-0.

Οι ευκαιρίες δεν σταμάτησαν λεπτό, μετά την μείωση σε 3-1 και λίγο πριν το τέλος του αγώνα
ο Δημήτρης Επαγγέλης με καρφωτή κεφαλιά σφράγισε την νίκη, ενώ η Ηνίοχος μείωσε σε 4-2 πριν την λήξη του ματς.

Όλοι οι αθλητές έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό, δικαιωματικά πήραν την νίκη και τους αξίζουν πολλά συγχαρητήρια.