Πλούσιο Σ/Κ για την Κ11 του Ιστορικού

Πλούσιο Σ/Κ για την Κ11 του Πανιωνίου, τόσο σε παιχνίδια, όσο και σε happening. Σε φιλικό αγώνα το Σάββατο, ηττήθηκε 3-1 από τον ΠΑΟ σε ...

Πλούσιο Σ/Κ για την Κ11 του Πανιωνίου, τόσο σε παιχνίδια, όσο και σε happening.
Σε φιλικό αγώνα το Σάββατο, ηττήθηκε 3-1 από τον ΠΑΟ σε ένα παιχνίδι με μέτρια εμφάνιση και λίγες καλές στιγμές.
Το τέρμα του Πανιωνίου από τον Ναλιτζή Κωνσταντίνο.
Την Κυριακή στις 11:00πμ έγινε η φωτογράφιση του τμήματος στο γήπεδο του Ιστορικού και όλα τα παιδιά απόλαυσαν την όλη διαδικασία με μεγάλο ενθουσιασμό !
Μεσημέρι στις 15:00μμ. ακολούθησε το ματς με τον ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟ για τα πλαίσια του πρωταθλήματος Attica.
Τελικό σκορ 1-1, ένας επιθετικός μονόλογος της Κ11 στο πρώτο ημίχρονο δεν άφησε περιθώρια αντίδρασης στον αντίπαλο.
Στο 2ο ημίχρονο τα πράγματα ισορρόπησαν, προηγήθηκε ο Πανιώνιος μετά από μία περιπετειώδη φάση στα καρέ του Ατρομήτου και αφού είχε προηγηθεί δοκάρι, με κοντινή κεφαλιά του Σακκά Χρήστου.
Λίγο πριν το τέλος του αγώνα έγινε η ισοφάριση.