adsensetop_check

  • ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Κυριακή, Νοεμβρίου 25, 2018

    Το τουρνουά της Α2 του Πανιωνίου Γ.Σ.Σ.

    Συνεχίζεται το μεγάλο τουρνουά για τις ομάδες Α2 που διοργανώνει ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ στο κολυμβητήριο Ν. Σμύρνης απο 22 έως 25 Νοεμβρίου 2018 .

    Τα μέχρι τώρα αποτελέσματά

    Οι δύο πρώτοι αγώνες έγιναν την Πέμπτη 22/11/2018.

    20.30 ΜΙΛΩΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 9 - 9

    ΜΙΛΩΝ : Αργυρακούλης 3 , Κοκκάλας 4 , Σταυρόπουλος 1 , Αρβανίτης 1

    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ : Χριστοφορίδης 1 , Παλιός 1 , Λάππας 2 , Παναγούλης 2 , Τασσόπουλος 2 , Ξυλάς 1

    21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 12 - 4

    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ : Δημακόπουλος 1 , Καρακάσης 2 , Τσακιράκης 1 , Αβαγιανός 4 , Παπαδόπουλος Δ. 1 , Βέκκος 1 , Γεωργακόπουλος 1 , Δούκας 1

    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ : Σκληρός 2 , Δραγώνας Ε. 1 , Μαγκιώρης 1

    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΘΩΜΑΣ - ΛΟΙΖΙΔΗΣ

    Συνεχίστηκε την Παρασκευή 23/11/2018 το τουρνουά του ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΓΣΣ με τους αγώνες

    20.30 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ ΑΟ - ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ 13 - 10

    ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ : Παπαδόπουλος 3 , Δανούρδης 3 , Τσολακίδης 3 , Κολυβάς 3 , Κυζιώρος 1

    ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ : Πολάτος 1 , Κανελλόπουλος 3 , Δίπλαρος 1 , Πασσάς 3 , Βικάτος 2

    21.30 ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

    ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ : Γκαγκασούλης 3 , Γλουμης 1 , Πατουμας 1 , Μαρτζούχος 2

    ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ : Κουφιαδάκης 1 , Μαρινάγης 1 , Χαμίτης 1 , Ανδρ΄ς 2

    Η 2η αγωνιστική του τουρνουά του ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΓΣΣ Σαββάτο 24/11/2018 με τους αγώνες

    09.00 ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ 12 – 8

    ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ : Αργυρακούλης 1 , Κοκκάλας 4 , Πετρόπουλος 1 , Καλογερόπουλος 1 , Αμπατζόγλου 3 , Οικονομίδης 2

    ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ : Κανελλόπουλος 2 , Δίπλαρος 2 , Πασσάς 2 , Κωνσταντακόπουλος 2

    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΚΚΙΝΟΣ

    10.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ 10 – 1

    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ : Καρακάσης 4 , Αβαγιανός 1 , Παπαδόπουλος Δ. 1 , Βέκκος 2 , Γαβαλάς 2

    ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ : Ανδρής 1

    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΚΚΙΝΟΣ

    11.00 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 8 - 5

    ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ : Παπαδόπουλος 1 , Δανούρδης 4 , Κολυβάς 2 , Μελιγκόνης 1

    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΓΡ : Χριστοφίδης 1 , Παλιός 1 , Τασσόπουλος 1 , Τούμπουρος 1 , Γκιτσάκης 1

    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΚΟΙΝΗΣ - ΔΕΡΕΛΗΣ

    12.00 ΛΑΡΙΣΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 9 - 6

    ΛΑΡΙΣΑ ΝΟ : Μεταξιώτης 1 , Στεργίου 1 , Γκαγκασούλης 3 , Γλουμης 3 , Θεοδωρόπουλος 1

    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΣ : Φλώρος 1 , Κοντωνής Α. 1 , Κοντωνής Δ. 1 , Σκληρός 1 , Δραγώνας 1 , Γκουρτσίδης 1

    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΚΟΙΝΗΣ - ΔΕΡΕΛΗΣ

    18,00 ΜΙΛΩΝ – ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 9 - 10

    ΜΙΛΩΝ : Αργυρακούλης 1 , Κοκκάλας 3 , Μανώλης 1 , Αμπατζόγλου 1 , Σταυρόπουλος 2 , Αρβανίτης 1

    ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ : Λουκάκης 1, Παπαδόπουλος 1, Δανούρδης 3 , Σπυρόπουλος 2 , Κολυβάς 3

    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΠΟΣΠΟΤΙΚΗΣ - ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ

    19.00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ 9 - 12

    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ : Χριστοφίδης 1 , Χάλαρης 2 , Παναγούλης 2 , Παλιός 1 , Τασσόπουλος 1 , Ξυλάς 2

    ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ : Πολάτος 1 , Κανελλόπουλος 5 , Ανδρικόπουλος 1 , Πασσάς 1 , Βικάτος 4

    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΠΟΣΠΟΤΙΚΗΣ - ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ

    20.00 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 6 - 11

    ΛΑΡΙΣΑ : Μεταξιώτης 1 , Δανίκας 1 , Ευσταθίου 3 . Πατούνας 1

    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ : Μπουζαλάς 1 , Παπαδόπουλος Δ. 1 , Καρακάσης 5 , Παπαδόπουλος Θ. 1 , Βέκκος 1 , Γεωργακόπουλος 1 , Γαβαλάς 1

    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΔΕΡΕΛΗΣ - ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ

    21.00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 9 - 13

    ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ :Κουφιαδάκης 1, Μολοχάδης 1, Κολημήτρας 2, Γαργαλέτσος 2, Βλιώρας 1, Ανδρής 2

    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ : Κοντονής Δ.1, Ποταμιάνος 4, Φλώρος 3, Κοντονής Α. 1, Μπενέας 2 , Δραγώνας 2

    ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΔΕΡΕΛΗΣ - ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ

    Το πρόγραμμα της Κυριακής 25/11/2018 συνεχίστηκε το πρωί με τους αγώνες:

    09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΜΙΛΩΝ
    10.00 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΛΑΡΙΣΑ
    11.00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
    12.00 ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ - ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ



    • Disqus
    • Facebook

    0 ΣΧΟΛΙΑ:

    Δημοσίευση σχολίου

    Item Reviewed: Το τουρνουά της Α2 του Πανιωνίου Γ.Σ.Σ. Rating: 5 Reviewed By: panionia nea
    Scroll to Top