adsensetop_check

  • ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Σάββατο, Ιουλίου 21, 2018

    Βόλεϊ: Το πρόγραμμα της νέας σεζόν

    Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Pre League γυναικών και της Α2 ανδρών για το βόλεϊ.

    Τα κορίτσια του Ιστορικού στην πρώτη αγωνιστική θα αντιμετωπίσου το Αιγάλεω στις 20 ή 21 Οκτωβρίου.

    Αναλυτικά το πρόγραμμα της Pre League: 

    1η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)

    ΦΟ Βριλησσίων – ΑΟ Λαμίας 2013
    Ηρακλής Κηφισιάς – ΓΑΣ Μεσσαράς
    Πανιώνιος – ΑΟ Αιγάλεω
    Άρτεμις Κορυδαλλού – ΑΕΚ
    ΧΑΝΘ – ΖΑΟΝ
    Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ

    2η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)

    Παναθηναϊκός – ΦΟ Βριλησσίων
    ΑΟ Λαμίας – Ηρακλής Κηφισιάς
    ΓΑΣ Μεσσαράς – Πανιώνιος
    ΑΟ Αιγάλεω – Άρτεμις Κορυδαλλού
    ΑΕΚ – ΧΑΝΘ
    ΠΑΟΚ – ΖΑΟΝ

    3η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

    Ηρακλής Κηφισιάς – Παναθηναϊκός
    Πανιώνιος – ΑΟ Λαμίας
    Άρτεμις Κορυδαλλού – ΓΑΣ Μεσσαράς
    ΧΑΝΘ – ΑΟ Αιγάλεω
    ΖΑΟΝ – ΑΕΚ
    ΦΟ Βριλησσίων – ΠΑΟΚ

    4η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

    Παναθηναϊκός – Πανιώνιος
    ΦΟ Βριλησσίων – Ηρακλής Κηφισιάς
    ΑΟ Λαμίας – Άρτεμις Κορυδαλλού
    ΓΑΣ Μεσσαράς – ΧΑΝΘ
    ΑΟ Αιγάλεω – ΖΑΟΝ
    ΠΑΟΚ -ΑΕΚ

    5η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

    Άρτεμις Κορυδαλλού – Παναθηναϊκός
    Πανιώνιος – ΦΟ Βριλησσίων
    ΧΑΝΘ – ΑΟ Λαμίας
    ΖΑΟΝ – ΓΑΣ Μεσσαράς
    ΑΕΚ – ΑΟ Αιγάλεω
    Ηρακλής Κηφισιάς – ΠΑΟΚ

    6η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

    Παναθηναϊκός – ΧΑΝΘ
    ΦΟ Βριλησσίων – Άρτεμις Κορυδαλλού
    Ηρακλής Κηφισιάς – Πανιώνιος
    ΑΟ Λαμίας – ΖΑΟΝ
    ΓΑΣ Μεσσαράς – ΑΕΚ
    ΠΑΟΚ – ΑΟ Αιγάλεω

    7η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

    ΖΑΟΝ – Παναθηναϊκός
    ΧΑΝΘ – ΦΟ Βριλησσίων
    Άρτεμις Κορυδαλλού – Ηρακλής Κηφισιάς
    ΑΕΚ – ΑΟ Λαμίας
    ΑΟ Αιγάλεω – ΓΑΣ Μεσσαράς
    Πανιώνιος – ΠΑΟΚ

    8η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

    Παναθηναϊκός – ΑΕΚ
    ΦΟ Βριλησσίων – ΖΑΟΝ
    Ηρακλής Κηφισιάς – ΧΑΝΘ
    Πανιώνιος – Άρτεμις Κορυδαλλού
    ΑΟ Λαμίας – ΑΟ Αιγάλεω
    ΠΑΟΚ – ΓΑΣ Μεσσαράς

    9η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

    ΑΟ Αιγάλεω – Παναθηναϊκός
    ΑΕΚ – ΦΟ Βριλησσίων
    ΖΑΟΝ – Ηρακλής Κηφισιάς
    ΧΑΝΘ – Πανιώνιος
    ΓΑΣ Μεσσαράς – ΑΟ Λαμίας
    Άρτεμις Κορυδαλλού – ΠΑΟΚ

    10η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

    Παναθηναϊκός – ΓΑΣ Μεσσαράς
    ΦΟ Βριλησσίων – ΑΟ Αιγάλεω
    Ηρακλής Κηφισιάς – ΑΕΚ
    Πανιώνιος – ΖΑΟΝ
    Άρτεμις Κορυδαλλού – ΧΑΝΘ
    ΠΑΟΚ – ΑΟ Λαμίας

    11η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

    ΑΟ Λαμίας – Παναθηναϊκός
    ΓΑΣ Μεσσαράς – ΦΟ Βριλησσίων
    ΑΟ Αιγάλεω – Ηρακλής Κηφισιάς
    ΑΕΚ – Πανιώνιος
    ΖΑΟΝ – Άρτεμις Κορυδαλλού
    ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ

    12η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

    ΑΟ Λαμίας – ΦΟ Βριλησσίων
    ΓΑΣ Μεσσαράς – Ηρακλής Κηφισιάς
    ΑΟ Αιγάλεω – Πανιώνιος
    ΑΕΚ – Άρτεμις Κορυδαλλού
    ΖΑΟΝ – ΧΑΝΘ
    ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός

    13η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

    ΦΟ Βριλησσίων – Παναθηναϊκός
    Ηρακλής Κηφισιάς – ΑΟ Λαμίας
    Πανιώνιος – ΓΑΣ Μεσσαράς
    Άρτεμις Κορυδαλλού – ΑΟ Αιγάλεω
    ΧΑΝΘ – ΑΕΚ
    ΖΑΟΝ – ΠΑΟΚ

    14η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

    Παναθηναϊκός – Ηρακλής Κηφισιάς
    ΑΟ Λαμίας – Πανιώνιος
    ΓΑΣ Μεσσαράς – Άρτεμις Κορυδαλλού
    ΑΟ Αιγάλεω – ΧΑΝΘ
    ΑΕΚ – ΖΑΟΝ
    ΠΑΟΚ – ΦΟ Βριλησσίων

    15η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

    Πανιώνιος – Παναθηναϊκός
    Ηρακλής Κηφισιάς – ΦΟ Βριλησσίων
    Άρτεμις Κορυδαλλού – ΑΟ Λαμίας
    ΧΑΝΘ – ΓΑΣ Μεσσαράς
    ΖΑΟΝ – ΑΟ Αιγάλεω
    ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

    16η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

    Παναθηναϊκός – Άρτεμις Κορυδαλλού
    ΦΟ Βριλησσίων – Πανιώνιος
    ΑΟ Λαμίας – ΧΑΝΘ
    ΓΑΣ Μεσσαράς – ΖΑΟΝ
    ΑΟ Αιγάλεω – ΑΕΚ
    ΠΑΟΚ – Ηρακλής Κηφισιάς

    17η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)

    ΧΑΝΘ – Παναθηναϊκός
    Άρτεμις Κορυδαλλού – ΦΟ Βριλησσίων
    Πανιώνιος – Ηρακλής Κηφισιάς
    ΖΑΟΝ – ΑΟ Λαμίας
    ΑΕΚ – ΓΑΣ Μεσσαράς
    ΑΟ Αιγάλεω – ΠΑΟΚ

    18η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)

    Παναθηναϊκός – ΖΑΟΝ
    ΦΟ Βριλησσίων – ΧΑΝΘ
    Ηρακλής Κηφισιάς – Άρτεμις Κορυδαλλού
    ΑΟ Λαμίας – ΑΕΚ
    ΓΑΣ Μεσσαράς – ΑΟ Αιγάλεω
    ΠΑΟΚ – Πανιώνιος

    19η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)

    ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
    ΖΑΟΝ – ΦΟ Βριλησσίων
    ΧΑΝΘ – Ηρακλής Κηφισιάς
    Άρτεμις Κορυδαλλού – Πανιώνιος
    ΑΟ Αιγάλεω – ΑΟ Λαμίας
    ΓΑΣ Μεσσαράς – ΠΑΟΚ

    20η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

    Παναθηναϊκός – ΑΟ Αιγάλεω
    ΦΟ Βριλησσίων – ΑΕΚ
    Ηρακλής Κηφισιάς – ΖΑΟΝ
    Πανιώνιος – ΧΑΝΘ
    ΑΟ Λαμίας – ΓΑΣ Μεσσαράς
    ΠΑΟΚ – Άρτεμις Κορυδαλλού

    21η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)

    ΓΑΣ Μεσσαράς – Παναθηναϊκός
    ΦΟ Βριλησσίων – ΑΕΚ
    Ηρακλής Κηφισιάς – ΖΑΟΝ
    Πανιώνιος – ΧΑΝΘ
    ΑΟ Λαμίας – ΓΑΣ Μεσσαράς
    ΠΑΟΚ – Άρτεμις Κορυδαλλού

    22η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)

    Παναθηναϊκός – ΑΟ Λαμίας
    ΦΟ Βριλησσίων – ΓΑΣ Μεσσαράς
    Ηρακλής Κηφισιάς – ΑΟ Αιγάλεω
    Πανιώνιος – ΑΕΚ
    Άρτεμις Κορυδαλλού – ΖΑΟΝ
    ΠΑΟΚ – ΧΑΝΘ

    Η ανδρική ομάδα βόλεϊ του Πανιωνίου, για το πρωτάθλημα της Α2, θα αντιμετωπίσουν την Καλαμάτα στις 3-4 Νοεμβρίου για την πρώτη αγωνιστική.

    Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών (Α’ όμιλος – 1ος υποόμιλος)

    1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)

    Ολυμπιάδα Πατρών – Ροδίων Άθλησις
    Πανερυθραϊκός – Αιγιαλέων Αιγίου
    Πανιώνιος – Καλαμάτα 80
    Φοίβος Μελισσίων – ΟΦΗ

    2η Αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)

    Φοίβος Μελισσίων – Ολυμπιάδα Πατρών
    Ροδίων Άθλησις – Πανερυθραϊκός
    Αιγιαλέων Αιγίου – Πανιώνιος
    ΟΦΗ – Καλαμάτα 80

    3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)

    Πανερυθραϊκός – Φοίβος Μελισσίων
    Πανιώνιος – Ροδίων Άθλησις
    Καλαμάτα 80 – Αιγιαλέων Αιγίου
    Ολυμπιάδα Πατρών – ΟΦΗ

    4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)

    Φοίβος Μελισσίων – Πανιώνιος
    Ολυμπιάδα Πατρών – Πανερυθραϊκός
    Ροδίων Άθλησις – Καλαμάτα 80
    ΟΦΗ – Αιγιαλέων Αιγίου

    5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)

    Καλαμάτα 80 – Φοίβος Μελισσίων
    Πανιώνιος – Ολυμπιάδα Πατρών
    Αιγιαλέων Αιγίου – Ροδίων Άθλησις
    Πανερυθραϊκός – ΟΦΗ

    6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)

    Φοίβος Μελισσίων – Αιγιαλέων Αιγίου
    Ολυμπιάδα Πατρών – Καλαμάτα 80
    Πανερυθραϊκός – Πανιώνιος
    ΟΦΗ – Ροδίων Άθλησις

    7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)

    Ροδίων Άθλησις – Φοίβος Μελισσίων
    Αιγιαλέων Αιγίου – Ολυμπιάδα Πατρών
    Καλαμάτα 80 – Πανερυθραϊκός
    Πανιώνιος – ΟΦΗ

    8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)

    Ροδίων Άθλησις – Ολυμπιάδα Πατρών
    Αιγιαλέων Αιγίου – Πανερυθραϊκός
    Καλαμάτα 80 – Πανιώνιος
    ΟΦΗ – Φοίβος Μελισσίων

    9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)

    Ολυμπιάδα Πατρών – Φοίβος Μελισσίων
    Πανερυθραϊκός – Ροδίων Άθλησις
    Πανιώνιος – Αιγιαλέων Αιγίου
    Καλαμάτα 80 – ΟΦΗ

    10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)

    Φοίβος Μελισσίων – Πανερυθραϊκός
    Ροδίων Άθλησις – Πανιώνιος
    Αιγιαλέων Αιγίου – Καλαμάτα 80
    ΟΦΗ – Ολυμπιάδα Πατρών

    11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)

    Πανιώνιος – Φοίβος Μελισσίων
    Πανερυθραϊκός – Ολυμπιάδα Πατρών
    Καλαμάτα 80 – Ροδίων Άθλησις
    Αιγιαλέων Αιγίου – ΟΦΗ

    12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)

    Φοίβος Μελισσίων – Καλαμάτα 80
    Ολυμπιάδα Πατρών – Πανιώνιος
    Ροδίων Άθλησις – Αιγιαλέων Αιγίου
    ΟΦΗ – Πανερυθραϊκός

    13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

    Αιγιαλέων Αιγίου – Φοίβος Μελισσίων
    Καλαμάτα 80 – Ολυμπιάδα Πατρών
    Πανιώνιος – Πανερυθραϊκός
    Ροδίων Άθλησις – ΟΦΗ

    14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)

    Φοίβος Μελισσίων – Ροδίων Άθλησις
    Ολυμπιάδα Πατρών – Αιγιαλέων Αιγίου
    Πανερυθραϊκός – Καλαμάτα 80
    ΟΦΗ – Πανιώνιος



    • Disqus
    • Facebook

    0 ΣΧΟΛΙΑ:

    Δημοσίευση σχολίου

    Item Reviewed: Βόλεϊ: Το πρόγραμμα της νέας σεζόν Rating: 5 Reviewed By: panionia nea
    Scroll to Top