Κάναντι: «Ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα»

Σαφώς ικανοποιημένος ήταν ο Νταμίρ Κάναντι από την ισοπαλία που πήρε ο Ατρόμητος στο ματς της Νέας Σμύρνης με τον Πανιώνιο. Αναλυτικά ...

Αναλυτικά όσα είπε ο τεχνικός της ομάδας του Περιστερίου:

“Είμαστε ευχαριστημένοι από το αποτέλεσμα. Στα πρώτα 60 λεπτά δεν ήμασταν όπως έπρεπε και δίκαια είχαμε πάρει αυτό έως τότε. Μετά ανακάμψαμε, παίξαμε καλά στα επόμενα 30 λεπτά και θέλω να δώσω ένα μεγάλο μπράβο στην ομάδα μου. Με τις αλλαγές βοηθήσαμε την ομάδα. Στο τέλος δικαιούμαστε αυτό που πήραμε. Μάλιστα όπως άκουσα το πρώτο γκολ του Πανιωνίου ήρθε από οφσάιντ. Το 2-2 είναι δίκαιο αποτέλεσμα.

Δεν θέλαμε να χάσουμε. Είναι πολύ δύσκολο να αντιδράσεις μετά το 2-0, γιατί ήταν επικίνδυνος ο Πανιώνιος στις αντεπιθέσεις. Στο 65' θα μπορούσε ο Πανιώνιος να πετύχει και τρίτο τέρμα. Νομίζω μετά όμως ότι ήμασταν καλύτεροι”.