Νίκη για την Κ20!

Τη νίκη με 1-0 πήρε η Κ20 του Πανιωνίου επί του Αστέρα Τρίπολης, για το πρωτάθλημα Νέων της Σούπερ Λιγκ. Το "χρυσό" γκολ του...

Το "χρυσό" γκολ του Ιστορικού πέτυχε ο Τσιντώνης στο 15ο λεπτό, ενώ τρία λεπτά αργότερα η ομάδα του Κοροπούλη είχε μία ακόμα μεγάλη ευκαιρία, όταν ο Αποστόλου από θέση τετ α τετ δεν κατάφερε να σκοράρει.

Το 1-0 ήταν το τελικό σκορ του αγώνα και οι κυανέρυθροι έφτασαν σε μία σημαντική νίκη.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Δημήτρης Κοροπούλης): Αστράς, Γρηγορόπουλος, Μπέτσας, Γιαννής, Αγγέλης, Αντζέλι, Τσιντώνης (80′ Μιτζάλι), Σουσώνης (88′ Οικονόμου), Αποστόλου, Οικονομίδης, Νομικός (60′ Αρσενίδης).

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (Γιώργος Γεωργουλόπουλος): Τσημόπουλος, Διαμαντόπουλος, Ζήσης (70′ Ασημάκης), Αντζουλάς, Χριστόπουλος, Κανελλόπουλος, Γλέζος, Χασάν, Νικολακόπουλος, Μαρίνος (73′ Τανουσάι), Φωτόπουλος (55′ Τζίμας).