Ήττα και στην Πυλαία!

Την εκτός έδρας ήττα από τον ΠΑΟΚ με 92-74 γνώρισε η ομάδα μπάσκετ του Πανιωνίου. Οι κυανέρυθροι μόνο στο πρώτο δεκάλεπτο ήταν ανώτερο...

Την εκτός έδρας ήττα από τον ΠΑΟΚ με 92-74 γνώρισε η ομάδα μπάσκετ του Πανιωνίου.

Οι κυανέρυθροι μόνο στο πρώτο δεκάλεπτο ήταν ανώτεροι, όπου βρέθηκαν μπροστά στο σκορ με 22-31. Στη συνέχεια ο γηπεδούχος ΠΑΟΚ ανέβασε την απόδοση του, ήταν καλύτερος και έφτασε στη νίκη.

Αυτή ήτταν η 11η ήττα για τον Πανιώνιο σε 12 αγώνες και πλέον το παιχνίδι της επόμενης αγωνιστικής με το Ρέθυμνο στη Νέα Σμύρνη χαρακτιρίζεται ως ματς χωρίς... επιστροφή!