Δεν τα κατάφερε η Κ15 με τον Ολυμπιακό

Ήττα από τον Ολυμπιακό για την Κ15 του Πανιωνίου. Δεν τα κατάφεραν οι Παίκδες του Ιστορικού κόντρα στην δυνατή ομάδα του Ολυμπιακού και ...

Ήττα από τον Ολυμπιακό για την Κ15 του Πανιωνίου.

Δεν τα κατάφεραν οι Παίκδες του Ιστορικού κόντρα στην δυνατή ομάδα του Ολυμπιακού και γνώρισαν την ήττα με 3-0.

Στο πρώτο ημίχρονο οι κυανέρυθροι ήταν καλοί και μπόρεσαν να κρατήσουν στο "μηδέν" τον αντίπαλο τους, αλλά στο δεύτερο ο Ολυμπιακός σημείωσε τα γκολ και κατέκτησε τη νίκη.

Στο 47′ ο Λιοφάγος έκανε το 0-1, ενώ πέντε λεπτά ο Λιάτσος σημείωσε το 0-2 και ο Λιοφάγος ξανά στο 76′ διαμόρφωσε το τελικό 0-3!

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Πέτρος Τασουνίδης): Παπαδούδης, Κοντομάνος, Μανωλάς, Χριστοφιλλόπουλος, Ζούλιας, Μπέκιος, Αργυρίου, Κακομοίρης, Χαϊκάλης, Μπέσης, Αρβανίτης.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Γιώργος Παπακωστούλης): Γραμματικάκης, Φρέρης (60′ Τσιούτρης), Μπονέλης, Κατσογιάννης, Γιγίνης, Λιάτσος, Κίτσος (55′ Ντόη), Λιοφάγος, Σταμούλης (55′ Παπανικολόπουλος), Συρμής (46′ Πάστρας), Καραπαναγιωτίδης (69′ Σπυριδάκης).