Το αφιέρωσε στον Γρηγορίου! (photo)

Ο Ζερόμ Γκιοατά σκόραρε στο 82ο λεπτό της αναμέτρησης με τον Πλατανιά και χάρισε τη νίκη στον Ιστορικό (2-1). Ο Καμερουνέζος αμυντικός ...

Ο Καμερουνέζος αμυντικός είχε πολύ καλή απόδοση στο ματς με τους Κρητικούς και έβαλε το... κερασάκι στην τούρτα, με το "χρυσό" τέρμα που σημείωσε.

Ο 23χρονος άσος πέτυχε το γκολ και μετά τους πανηγυρισμούς με τους συμπαίκτες του, έτρεξε στον Μιχάλη Γρηγορίου και τον αγκάλιασε, αφιερώνοντας του ουσιαστικά το τέρμα που σημείωσε.

Ο coach του Πανιωνίου έχει δείξει πως πιστεύει στον Γκιοατά, του έδωσε ξανά φανέλα βασικού μετά την άδεια του Οικονόμου και ο Καμερουνέζος παιχνίδι με παιχνίδι γίνεται καλύτερος και δικαιώνει τον προπονητή του!

Η... νικητήρια φωτογραφία του Γκιοατά με τον Σπιριντόνοβιτς μετά το τέλος του παιχνιδιού