adsensetop_check

  • ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Παρασκευή, Σεπτεμβρίου 08, 2017

    Αναλυτικά το πρόγραμμα μέχρι το τέλος του Α' Γύρου

    Γνωστές έγιναν από την Σούπερ Λιγκ οι ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων από την 4η αγωνιστική ως και την 15η.

    Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του Α’ Γύρου (4η-15η αγωνιστική) για το Πρωτάθλημα Super League Σουρωτή 2017-18.

    Πρόγραμμα 4ης Αγωνιστικής

    ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
    Σάββατο 16/09/2017 16:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    Σάββατο 16/09/2017 18:15 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    Σάββατο 16/09/2017 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

    Κυριακή 17/09/2017 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
    Κυριακή 17/09/2017 18:15 Α.Ε.Λ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
    Κυριακή 17/09/2017 18:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο.Κ.
    Κυριακή 17/09/2017 20:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - Α.Ε.Κ.

    Δευτέρα 18/09/2017 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

    Πρόγραμμα 5ης Αγωνιστικής

    ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
    Σάββατο 23/09/2017 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
    Σάββατο 23/09/2017 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
    Σάββατο 23/09/2017 20:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

    Κυριακή 24/09/2017 16:00 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
    Κυριακή 24/09/2017 18:15 Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    Κυριακή 24/09/2017 18:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Λ.
    Κυριακή 24/09/2017 20:30 Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    Δευτέρα 25/09/2017 19:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

    Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής

    ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
    Σάββατο 30/09/2017 16:00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    Σάββατο 30/09/2017 18:15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
    Σάββατο 30/09/2017 20:30 Α.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.Κ.

    Κυριακή 01/10/2017 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
    Κυριακή 01/10/2017 18:15 Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    Κυριακή 01/10/2017 18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
    Κυριακή 01/10/2017 20:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ.

    Δευτέρα 02/10/2017 19:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

    Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής

    ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
    Σάββατο 14/10/2017 16:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
    Σάββατο 14/10/2017 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    Σάββατο 14/10/2017 20:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    Κυριακή 15/10/2017 16:00 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
    Κυριακή 15/10/2017 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Α.Ο.Κ.
    Κυριακή 15/10/2017 18:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    Κυριακή 15/10/2017 20:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ.

    Δευτέρα 16/10/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Λ.

    Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής

    ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
    Σάββατο 21/10/2017 16:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
    Σάββατο 21/10/2017 18:15 Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    Σάββατο 21/10/2017 20:30 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

    Κυριακή 22/10/2017 16:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    Κυριακή 22/10/2017 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    Κυριακή 22/10/2017 18:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Λ.
    Κυριακή 22/10/2017 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

    Δευτέρα 23/10/2017 19:30 Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

    Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής

    ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
    Σάββατο 28/10/2017 15:00 Α.Ε.Λ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    Σάββατο 28/10/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο.Κ.
    Σάββατο 28/10/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    Κυριακή 29/10/2017 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
    Κυριακή 29/10/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
    Κυριακή 29/10/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
    Κυριακή 29/10/2017 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.

    Δευτέρα 30/10/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

    Πρόγραμμα 10ης Αγωνιστικής

    ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
    Σάββατο 04/11/2017 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    Σάββατο 04/11/2017 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    Σάββατο 04/11/2017 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

    Κυριακή 05/11/2017 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
    Κυριακή 05/11/2017 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
    Κυριακή 05/11/2017 17:15 Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Λ.
    Κυριακή 05/11/2017 19:30 Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.

    Δευτέρα 06/11/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964

    Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής

    ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
    Σάββατο 18/11/2017 15:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - Α.Ο.Κ.
    Σάββατο 18/11/2017 17:15 Α.Ε.Λ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
    Σάββατο 18/11/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

    Κυριακή 19/11/2017 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    Κυριακή 19/11/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    Κυριακή 19/11/2017 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    Κυριακή 19/11/2017 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

    Δευτέρα 20/11/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

    Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής

    ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
    Σάββατο 25/11/2017 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    Σάββατο 25/11/2017 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ
    Σάββατο 25/11/2017 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

    Κυριακή 26/11/2017 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.
    Κυριακή 26/11/2017 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    Κυριακή 26/11/2017 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ.
    Κυριακή 26/11/2017 19:30 Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    Δευτέρα 27/11/2017 19:30 Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

    Πρόγραμμα 13ης Αγωνιστικής

    ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
    Σάββατο 02/12/2017 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ο.Κ.
    Σάββατο 02/12/2017 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.
    Σάββατο 02/12/2017 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

    Κυριακή 03/12/2017 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    Κυριακή 03/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    Κυριακή 03/12/2017 17:15 Α.Ε.Λ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
    Κυριακή 03/12/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

    Δευτέρα 04/12/2017 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

    Πρόγραμμα 14ης Αγωνιστικής

    ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
    Σάββατο 09/12/2017 15:00 Α.Ε.Λ. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    Σάββατο 09/12/2017 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
    Σάββατο 09/12/2017 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

    Κυριακή 10/12/2017 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    Κυριακή 10/12/2017 17:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    Κυριακή 10/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964
    Κυριακή 10/12/2017 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

    Δευτέρα 11/12/2017 19:30 Α.Ε.Κ. - Α.Ο.Κ.

    Πρόγραμμα 15ης Αγωνιστικής

    ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
    Σάββατο 16/12/2017 15:00 Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
    Σάββατο 16/12/2017 17:15 Α.Ε.Κ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
    Σάββατο 16/12/2017 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.

    Κυριακή 17/12/2017 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
    Κυριακή 17/12/2017 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    Κυριακή 17/12/2017 17:15 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ 1964 - Α.Ε.Λ.
    Κυριακή 17/12/2017 19:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

    Δευτέρα 18/12/2017 19:30 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ



    • Disqus
    • Facebook

    0 ΣΧΟΛΙΑ:

    Δημοσίευση σχολίου

    Item Reviewed: Αναλυτικά το πρόγραμμα μέχρι το τέλος του Α' Γύρου Rating: 5 Reviewed By: panionia nea
    Scroll to Top