adsensetop_check

  • ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Παρασκευή, Αυγούστου 11, 2017

    Ο όμιλος και οι αντίπαλοι του Ιστορικού στο Κύπελλο

    Οι ομάδες των Super League και Football League τοποθετήθηκαν στα γκρουπ ενόψει της έναρξης της νέας αγωνιστικής περιόδου και στο Κύπελλο Ελλάδας. Στο 7ο γκρουπ κληρώθηκε ο Πανιώνιος.  

    Ο Ιστορικός "έπεσε" σε αρκετά δύσκολο όμιλο, αφού κληρώθηκε με ΠΑΣ Γιάννινα, Άρη και Παναιγιάλειο.

    Αναλυτικά τα γκρουπ όπως διαμορφώθηκαν:

    1ος: Πλατανιάς, Απόλλων Σμύρνης, ΟΦΗ, Ηρακλής.

    2ος: ΠΑΟΚ, Λεβαδειακός Απόλλων Πόντου, Νικητής Αιγινιακός-Βέροια.

    3ος: ΑΕΚ, Λαμία, Απόλλων Λάρισας, Καλλιθέα.

    4ος: Ατρόμητος, Κέρκυρα, Σπάρτη, Τρίκαλα.

    5ος: Ολυμπιακός, Αστέρας Τρίπολης, Αχαρναϊκός, Κισσαμικός.

    6ος: Ξάνθη, Παναιτωλικός, Πανσερραϊκός, Εργοτέλης.

    7ος: Πανιώνιος, ΠΑΣ Γιάννινα, Άρης, Παναιγιάλειος.

    8ος: Παναθηναϊκός, ΑΕΛ, Αναγέννηση Καρδίτσας, Παναχαϊκή.

    Το πρόγραμμα των τριών αγωνιστικών:

    1η αγωνιστική (19-21/9)

    1ος: Πλατανιάς-Απόλλων Σμύρνης, Ηρακλής-ΟΦΗ
    2ος: ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός, Βέροια ή Αιγινιακός-Απόλλων Πόντου
    3ος: ΑΕΚ-Λαμία, Καλλιθέα-Απόλλων Λάρισας
    4ος: Ατρόμητος-Κέρκυρα, Σπάρτη-Τρίκαλα
    5ος: Ολυμπιακός-Αστέρας Τρίπολης, Κισσαμικός-Αχαρναϊκός
    6ος: Ξάνθη-Παναιτωλικός, Πανσερραϊκός-Εργοτέλης
    7ος: Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα, Παναιγιάλειος-Άρης
    8ος: Παναθηναϊκός-Λάρισα, Παναχαϊκή-Αναγέννηση Καρδίτσας

    2η αγωνιστική (24-26/10)
    1ος: ΟΦΗ-Πλατανιάς, Απόλλων Σμύρνης-Ηρακλής
    2ος: Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ, Λεβαδειακός-Αιγινιακός ή Βέροια
    3ος: Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ, Λαμία-Καλλιθέα
    4ος: Τρίκαλα-Ατρόμητος, Κέρκυρα-Σπάρτη
    5ος: Αχαρναϊκός-Ολυμπιακός, Αστέρας Τρίπολης-Κισσαμικός
    6ος: Εργοτέλης-Ξάνθη, Παναιτωλικός-Πανσερραϊκός
    7ος: Άρης-Πανιώνιος, ΠΑΣ Γιάννινα-Παναιγιάλειος
    8ος: Αναγέννηση Καρδίτσας-Παναθηναϊκός, Λάρισα-Παναχαϊκή

    3η αγωνιστική (28-30/11)
    1ος: ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης, Ηρακλής-Πλατανιάς
    2ος: Απόλλων Πόντου-Λεβαδειακός, Αιγινιακός ή Βέροια-ΠΑΟΚ
    3ος: Απόλλων Λάρισας-Λαμία, Καλλιθέα-ΑΕΚ
    4ος: Τρίκαλα-Κέρκυρα, Σπάρτη-Ατρόμητος
    5ος: Αχαρναϊκός-Αστέρας Τρίπολης, Κισσαμικός-Ολυμπιακός
    6ος: Εργοτέλης-Παναιτωλικός, Πανσερραϊκός-Ξάνθη
    7ος: Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα, Παναιγιάλειος-Πανιώνιος
    8ος: Αναγέννηση Καρδίτσας-Λάρισα, Παναχαϊκή-Παναθηναϊκός



    • Disqus
    • Facebook

    0 ΣΧΟΛΙΑ:

    Δημοσίευση σχολίου

    Item Reviewed: Ο όμιλος και οι αντίπαλοι του Ιστορικού στο Κύπελλο Rating: 5 Reviewed By: pantherwnios
    Scroll to Top