• ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Τρίτη, Οκτωβρίου 18, 2016

    Αγώνες τμημάτων Βόλεϊ

    Βόλεϊ νεανίδων - Πρόγραμμα & αποτελέσματα αγώνων Α' φάσης Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α.

    Το πρόγραμμα των αγώνων και τα αποτελέσματα που θα δώσει το τμήμα βόλεϊ νεανίδων του Πανιωνίου στο Πρωτάθλημα Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. για την Α' φάση έχει ως εξής:

    1η αγ. 09/10/2016 17:00 ΕΥΡΥΑΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: 0-3
    2η αγ. 16/10/2016 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ: 3-1
    3η αγ. 23/10/2016 20:00 ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ:-
    4η αγ. 30/10/2016 16:00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ:-
    5η αγ. 06/11/2016 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ: -
    6η αγ. 13/11/2016 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ: -
    7η αγ. 20/11/2016 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ:-
    8η αγ. 27/11/2016 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ: -
    9η αγ. 04/12/2016 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ: -
    10η αγ. 11/12/2016 18:00 ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ:-

    Βόλεϊ κορασίδων Α' Β' Γ' - Προγράμματα & αποτελέσματα αγώνων Α' φάσης Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α.

    Τα προγράμματα των αγώνων και τα αποτελέσματα που θα δώσουν τα τμήματα βόλεϊ κορασίδων του Ιστορικού στο Πρωτάθλημα Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. για την Α' φάση έχουν ως εξής:

    ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α'
    1 η αγων. 15/10/2016 16:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΟΝΑ: 3-2
    2 η αγων. 22/10/2016 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ: -
    3 η αγων. 05/11/2016 19:00 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    4 η αγων. 12/11/2016 20:00 ΑΟΝΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: -
    5 η αγων. 19/11/2016 20:00 ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: -
    6 η αγων. 26/11/2016 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ: -

    ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β'
    1 η αγων. 16/10/2016 15:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: 3-0
    2 η αγων. 23/10/2016 16:00 ΑΟΝΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: -
    3 η αγων. 06/11/2016 15:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ: -
    4 η αγων. 13/11/2016 15:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ: -
    5 η αγων. 20/11/2016 19:30 ΕΥΡΥΑΛΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    6 η αγων. 26/11/2016 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    7 η αγων. 04/12/2016 15:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΟΝΑ: -
    8 η αγων. 10/12/2016 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: -
    9 η αγων. 17/12/2016 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    10 η αγων. 15/01/2017 15:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΕΥΡΥΑΛΗ:

    ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ'
    1 η αγων. 15/10/2016 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ:
    2 η αγων. 22/10/2016 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ : -
    3 η αγων. 05/11/2016 11:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ : -
    4 η αγων. 12/11/2016 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΟΡΥΔ. : -
    5 η αγων. 19/11/2016 19:00 ΕΥΡΥΑΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ : -
    6 η αγων. 26/11/2016 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΟΝΑ : -
    7 η αγων. 04/12/2016 00:00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ : -
    8 η αγων. 10/12/2016 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΜΙΛΩΝ : -
    9 η αγων. 18/12/2016 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ : -
    10 η αγων. 14/01/2017 13:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ : -
    11 η αγων. 22/01/2017 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ : -
    12 η αγων. 28/01/2017 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ : -
    13 η αγων. 05/02/2017 10:00 ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΟΡΥΔ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ : -
    14 η αγων. 11/02/2017 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΥΡΥΑΛΗ : -
    15 η αγων. 19/02/2017 16:00 ΑΟΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ : -
    16 η αγων. 04/03/2017 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ : -
    17 η αγων. 12/03/2017 17:30 ΜΙΛΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ : -
    18 η αγων. 18/03/2017 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ : -



    • Disqus
    • Facebook

    0 ΣΧΟΛΙΑ:

    Δημοσίευση σχολίου

    Item Reviewed: Αγώνες τμημάτων Βόλεϊ Rating: 5 Reviewed By: panionia nea
    Scroll to Top