Σταματσόνι: «Χάθηκε η συγκέντρωση...»

O Αντρέα Σταματσόνι τόνισε πως δεν του άρεσε η αντίδραση της ομάδας του μετά το γκολ του Πανιωνίου. Παράλληλα, αναφέρθηκε στη νοοτροπία π...

O Αντρέα Σταματσόνι τόνισε πως δεν του άρεσε η αντίδραση της ομάδας του μετά το γκολ του Πανιωνίου. Παράλληλα, αναφέρθηκε στη νοοτροπία που υπάρχει στους "πράσινους".

«Προετοιμάσαμε το παιχνίδι για να πάρουμε τη νίκη. Στο πρώτο ημίχρονο είχαμε 2-3 καλές ευκαιρίες για να σκοράρουμε. Μετά το γκολ που δεχτήκαμε δεν μου άρεσε η αντίδραση μας, αυτό έχει να κάνει με την νοοτροπία της ομάδας. Χάθηκε η συγκέντρωση για κάποια λεπτά. Δεν με ενδιαφέρει ότι το γκολ προήλθε από λάθος του τερματοφύλακα ή κάτι άλλο.

Θα πρέπει να δούμε τώρα την κατάσταση των παικτών μας. Σε τι κατάσταση θα είναι και θα αποφασίσουμε για τη συνέχεια», ήταν τα λόγια του προπονητή του ΠΑΟ στην συνέντευξη Τύπου.