• ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

    Παρασκευή, Αυγούστου 28, 2015

    Το πρόγραμμα στην Α2

    Δείτε το πρόγραμμα του μπασκετικού Πανιωνίου στο φετινό πρωτάθλημα της Α2.

    1η Αγωνιστική - 03/10/15
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

    2η Αγωνιστική - 10/10/15
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

    3η Αγωνιστική - 17/10/15
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    4η Αγωνιστική - 24/10/15
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    5η Αγωνιστική - 31/10/15
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

    6η Αγωνιστική - 07/11/15
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

    7η Αγωνιστική - 14/11/15
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

    8η Αγωνιστική - 21/11/15
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

    9η Αγωνιστική - 28/11/15
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

    10η Αγωνιστική - 05/12/15
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

    11η Αγωνιστική - 19/12/15
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

    12η Αγωνιστική - 09/01/16
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

    13η Αγωνιστική - 16/01/16
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

    14η Αγωνιστική - 23/01/16
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

    15η Αγωνιστική - 30/01/16
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

    16η Αγωνιστική - 06/02/16
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

    17η Αγωνιστική - 13/02/16
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

    18η Αγωνιστική - 27/02/16
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

    19η Αγωνιστική - 05/03/16
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

    20η Αγωνιστική - 12/03/16
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

    21η Αγωνιστική - 19/03/16
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

    22η Αγωνιστική - 26/03/16
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

    23η Αγωνιστική - 02/04/16
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

    24η Αγωνιστική - 09/04/16
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

    25η Αγωνιστική - 16/04/16
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

    26η Αγωνιστική - 23/04/16
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

    27η Αγωνιστική - 07/05/16
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

    28η Αγωνιστική - 14/05/16
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ

    29η Αγωνιστική - 21/05/16
    ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
    ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
    ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ
    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
    ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
    ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
    ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ

    30η Αγωνιστική - 28/05/16
    ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ - ΓΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
    ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
    ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
    ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
    ΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
    ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ - ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ




    • Disqus
    • Facebook

    0 ΣΧΟΛΙΑ:

    Δημοσίευση σχολίου

    Item Reviewed: Το πρόγραμμα στην Α2 Rating: 5 Reviewed By: panionia nea
    Scroll to Top