Επιστροφή στις νίκες... (photos)

Στις επιτυχίες επέστρεψε η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Πανιωνίου, η οποία επιβλήθηκε με 3-1 σετ του Ιωνικού στο κλειστό της Αρτάκης. Οι κ...

Οι κυανέρυθρες του Κωστακόπουλου ήταν σε γενικές γραμμές ανώτερες από τον αντίπαλο τους και η νίκη τους θεωρείται απόλυτα δίκαιη.

Το πρώτο σετ o Ιστορικός το κατέκτησε με 25-20, στο δεύτερο ισοφάρισαν οι φιλοξενούμενες με 21-25, ενώ το τρίτο έκλεισε με το 25-22 για τον Πανιώνιο και το τέταρτο ξανά με το ίδιο σκορ (25-22) για την ομάδα της Νέας Σμύρνης.

Αρκετός κόσμος βρέθηκε στο κλειστό της Αρτάκης, με τους Πάνθηρες να δημιουργούν θερμή ατμόσφαιρα, βοηθώντας την ομάδα να φτάσει στη νίκη.